Hugin

Hugin PC için Ücretsiz İndir

Hugin'in gücünü bugün ortaya çıkarın!

4.7/5 (9 Oys)
42.25 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Hugin Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Hugin 2021.0 pencereler için

Hugin: Verilerinizi hızlı ve verimli bir şekilde keşfetmek ve anlamak için nihai araç.

İndirme Boyutu 42.25 MB
Sürüm 2021.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Pablo d'Angelo
Gereksinimler
• Windows 7 or higher
• 2 GHz or faster processor
• 4 GB RAM
• 1 GB of available hard disk space
• 1280 x 1024 display resolution
• Microsoft .NET Framework 4.5.2 or higher
Diğer Platform

Hugin, kullanıcıların bir dizi fotoğraftan çarpıcı panoramik görüntüler oluşturun. Bu bir kullanımı kolay ve ücretsiz, açık kaynaklı bir programdır. minimum çabayla nefes kesici görüntüler oluşturun. Hugin ile şunları yapabilirsiniz: tek bir fotoğraf oluşturmak için birden fazla fotoğrafı kolayca birleştirin, yüksek çözünürlüklü panoramik görüntü.

Yazılım, sezgisel ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. başlamayı kolaylaştıran basit bir arayüz. geniş bir alana sahiptir fotoğrafların otomatik hizalanması da dahil olmak üzere bir dizi özellik, poz karıştırma ve renk düzeltme. Ayrıca bir sayı içerir perspektif düzeltme ve HDR gibi gelişmiş özelliklerin birleştirme.

Hugin, bir şeyler yaratmak isteyen fotoğrafçılar için mükemmel bir seçimdir. pahalı yatırım yapmak zorunda kalmadan çarpıcı panoramik görüntüler teçhizat. yaratmak isteyenler için de harika bir seçimdir. Öğrenmek için çok fazla zaman harcamak zorunda kalmadan yüksek kaliteli görüntüler yazılım nasıl kullanılır. Hugin ile hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz minimum çabayla çarpıcı panoramik görüntüler oluşturun.

Hugin, büyüleyici şeyler yaratmak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir. minimum çabayla panoramik görüntüler. Kullanımı kolaydır ve bir geniş özellik yelpazesi, onu her ikisi için de mükemmel bir seçim haline getirir profesyonel ve amatör fotoğrafçılar. Hugin ile hızlı bir şekilde yapabilirsiniz ve minimum maliyetle kolayca büyüleyici panoramik görüntüler oluşturun. çaba.

Editör
Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk, Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapar ve Türkçe içerikleri dünya genelindeki kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İşine duyarlı, öğrenmeye hevesli v..