iTunes

iTunes PC için Ücretsiz İndirme

Sizi harekete geçiren müziği keşfedin.

4.6/5 (13 Oys)
372 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
iTunes Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek iTunes 12.12 pencereler için

En sevdiğiniz şarkıları keşfetmenin, keyfini çıkarmanın ve paylaşmanın en mükemmel yolu olan iTunes ile müzik dünyasını keşfedin!

İndirme Boyutu 372 MB
Sürüm 12.12
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Apple Computer, Inc.
Gereksinimler
• Windows 7 or later
• 64-bit editions of Windows 7 or later
• 400MB of available disk space
• Broadband Internet connection to use Apple Music, the iTunes Store, and iTunes Extras
Diğer Platform

iTunes, Apple Inc.'in popüler bir yazılım uygulamasıdır. Windows kullanıcıları. Bu bir medya oynatıcı, medya kütüphanesi, çevrimiçi radyo yayıncı ve mobil cihaz yönetimi uygulaması. Kullanılır dijital ses ve videoyu kişisel olarak oynatmak, indirmek ve düzenlemek için Microsoft Windows işletim sistemini çalıştıran bilgisayarlar.

iTunes, kullanıcıların Apple cihazlarını ve iTunes Store'dan içerik indirin ve Apple Music'i kullanın. aynı zamanda kullanıcıların iTunes kitaplıklarına herhangi bir cihazdan erişmesine izin verir. iCloud. iTunes ile kullanıcılar müziklere, filmlere göz atabilir ve satın alabilirler. TV şovları, sesli kitaplar ve daha fazlası. Ek olarak, kullanıcılar oluşturabilir özel çalma listeleri, müzik önerileri alın ve radyo dinleyin istasyonlar.

iTunes ayrıca kullanıcılara 100.000'den fazla radyoya erişim sağlar istasyonların yanı sıra podcast'ler ve sesli kitaplar. Ayrıca kullanıcılara izin verir müziklerini, filmlerini ve TV şovlarını tüm cihazlarında senkronize etmek için cihazlar. Ek olarak, kullanıcılar iTunes kitaplıklarını diğer beş bilgisayara veya aygıta. iTunes ile kullanıcılar ayrıca satın aldıkları müziklere, filmlere ve TV şovlarına herhangi bir yerden erişin cihaz.

iTunes, güçlü ve kullanımı kolay bir uygulamadır. kullanıcıların medya kitaplıklarını yönetmelerine, içerik satın almalarına iTunes Store'a girin ve müziklerine, filmlerine ve TV programlarına herhangi bir yerden erişin. cihaz. Sezgisel arayüzü ve kapsamlı özellikleriyle iTunes, yönetmek isteyen Windows kullanıcıları için mükemmel bir uygulamadır. dijital ortamları.

Editör
Sema Aksoy

Sema Aksoy, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev yaparken, güçlü iletişim becerileri ve dikkatli çalışma anlayışıyla Türkçe metinleri dünya genelinde kullanıcılara ulaştırır. Dil konusunda ti..