iTunes Portable

iTunes Portable Windows PC için indirin

Müziğinizi Gittiğiniz Her Yere Götürün

4.3/5 (11 Oys)
105.1 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
iTunes Portable Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek iTunes Portable 10.6 pencereler için

Müzik dünyasını iTunes Portable ile deneyimleyin - müziklerinizi hareket halindeyken yanınıza almanın en mükemmel yolu!

İndirme Boyutu 105.1 MB
Sürüm 10.6
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Apple Computer, Inc.
Gereksinimler
• Windows 7 or later
• 64-bit editions of Windows require the iTunes 64-bit installer
• 400MB of available disk space
• Broadband Internet connection to use Apple Music, the iTunes Store, and iTunes Extras
• Apple Music, iTunes Store, and iTunes Extras require Windows 7 or later with the latest Service Pack installed
Diğer Platform

iTunes Portable, Windows için güçlü bir yazılım uygulamasıdır kullanıcıların müziklerini, videolarını ve diğer ortamlarını yönetmelerine olanak tanır. Müzik, film ve TV'yi organize etmek ve oynatmak için harika bir araçtır. gösterir. iTunes Portable ile iTunes'unuza kolayca erişebilirsiniz iTunes olmasa bile herhangi bir bilgisayardan arşiv yüklü.

iTunes Portable, müziğinize, filmlerinize ve Herhangi bir bilgisayardan TV şovları. Basit ve sezgisel bir medya kitaplığınızı yönetmek için arayüz. kolayca arama yapabilirsiniz şarkılar, filmler ve TV şovları için ve çalma listeleri oluşturun. ayrıca yapabilirsin medya kitaplığınızı iPod, iPhone veya iPad'inizle senkronize edin.

iTunes Portable ayrıca müzik, film ve iTunes Store'dan TV şovları. Ayrıca film ve TV kiralayabilirsiniz. iTunes Store'dan gösteriler. iTunes Store'a da erişebilirsiniz iTunes yüklü olmasa bile herhangi bir bilgisayardan.

iTunes Portable, müziklerinizi, filmlerinizi ve ve TV şovları. Kullanımı kolaydır ve sezgisel bir arayüz sağlar medya kitaplığınızı yönetmek için. Ayrıca satın almanıza ve iTunes Store'dan medya kiralayın. iTunes Portable ile şunları yapabilirsiniz: iTunes arşivinize herhangi bir bilgisayardan kolayca erişin.

Editör
Onur Çetin

Onur Çetin, Filepedia.net'te başarılı bir Türkçe çevirmen olarak çalışırken, güçlü dil bilgisi ve kültürel farkındalığıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İ..