JDownloader

JDownloader PC için Ücretsiz İndir

JDownloader ile daha hızlı indirin!

4.5/5 (8 Oys)
✔ En sonuncu - Özgür
JDownloader Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek JDownloader 46679 pencereler için

Tüm ihtiyaçlarınız için nihai dosya aktarım çözümü olan JDownloader ile daha hızlı ve daha kolay indirin!

Sürüm 46679
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici JDownloader
Gereksinimler
• Windows 7 or higher
• .NET Framework 4.7.2 or higher
• At least 2 GB RAM
• At least 500 MB of free disk space
Diğer Platform

JDownloader ücretsiz, açık kaynaklı bir indirmedir Windows için yönetici. Dosyaların indirilmesini sağlamak için tasarlanmıştır. internet daha kolay ve daha hızlı. Geniş bir dosya yelpazesini destekler ses, video, belgeler ve resimler dahil olmak üzere türler. aynı zamanda Rapidshare gibi çeşitli popüler indirme sitelerini destekler, Megaupload ve Mediafire.

JDownloader, bunu kolaylaştıran basit, sezgisel bir arayüze sahiptir kullanmak. Aynı anda birden fazla dosya indirmek için kullanılabilir, indirmeleri duraklatmak ve devam ettirmek için de kullanılabilir. Ayrıca .... sahip kullanıcıların indirmeleri çalıştıracak şekilde ayarlamasına izin veren yerleşik bir zamanlayıcı belirli zamanlarda.

JDownloader ayrıca aşağıdakiler gibi bir dizi gelişmiş özelliğe sahiptir: indirme sınırlarını atlama yeteneği ve otomatik olarak indirildikten sonra arşivleri çıkarın. Ayrıca bir bozuk bağlantıları kontrol etmek için kullanılabilen yerleşik bağlantı denetleyicisi indirmeden önce.

JDownloader, indirmesi gereken herkes için harika bir araçtır büyük dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde Hızlı, güvenilir ve kolay indirmesi gereken herkes için ideal bir seçimdir. dosyaları internetten alın.

Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..