Kingsoft Office

Kingsoft Office Windows PC için indirin

Kingsoft Office ile daha akıllıca çalışın.

4.4/5 (9 Oys)
45.4 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Kingsoft Office Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Kingsoft Office 2013 9.1 pencereler için

Kingsoft Office avantajını deneyimleyin: maksimum üretkenlik için güçlü araçlar, zahmetsiz belge oluşturma için sezgisel tasarım ve güvenebileceğiniz güvenilirlik.

İndirme Boyutu 45.4 MB
Sürüm 2013 9.1
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Kingsoft Software
Diğer Platform

Kingsoft Office, güçlü ve kapsamlı bir ofis paketidir. Pencereler. Bir kelime işlemci, elektronik tablo, sunum içerir ve veritabanı yazılımları, tümü birbiriyle tamamen entegredir. diğer. Süit, kullanıcı dostu ve sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır. belgeler, elektronik tablolar, sunular ve veritabanları. Ayrıca çalışmanıza yardımcı olacak bir dizi özellik içerir. daha verimli ve etkili.

Kingsoft Office'teki kelime işlemci zengin özelliklere sahiptir ve profesyonel görünümlü oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları içerir belgeler. DOC dahil olmak üzere bir dizi belge formatını destekler. DOCX, PDF, RTF, TXT ve HTML. Ayrıca bir dizi şablon içerir ve hızla belge oluşturmanıza yardımcı olacak araçlar. Ayrıca bir içerir gibi başkalarıyla işbirliği yapmanıza yardımcı olacak bir dizi araç belgeleri paylaşma ve değişiklikleri izleme yeteneği.

Kingsoft Office'teki elektronik tablo yazılımı güçlüdür ve zengin özelliklere sahip. Dahil olmak üzere bir dizi elektronik tablo biçimini destekler. XLS, XLSX, CSV ve HTML. yardımcı olacak bir dizi araç da içerir. elektronik tabloları hızlı bir şekilde oluşturur ve yönetirsiniz. Ayrıca bir içerir Pivot tablolar gibi verileri analiz etmenize yardımcı olacak bir dizi özellik ve grafikler.

Kingsoft Office'teki sunum yazılımı aynı zamanda zengin özelliklere sahip ve oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları içerir profesyonel görünümlü sunumlar. Bir dizi destekler PPT, PPTX, PDF ve HTML dahil sunum biçimleri. aynı zamanda oluşturmanıza yardımcı olacak bir dizi şablon ve araç içerir. sunumlar. Ayrıca size yardımcı olacak bir dizi özellik içerir. sunumları paylaşma yeteneği gibi başkalarıyla işbirliği yapın ve değişiklikleri izleyin.

Kingsoft Office'teki veri tabanı yazılımı da güçlüdür ve zengin özelliklere sahip. Dahil olmak üzere bir dizi veritabanı biçimini destekler. MDB, ACCDB, SQL ve HTML. yardımcı olacak bir dizi araç da içerir. hızlı bir şekilde veritabanları oluşturur ve yönetirsiniz. Ayrıca bir dizi içerir sorgular gibi verileri analiz etmenize yardımcı olacak özellikler raporlar.

Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..