Kodi

Kodi Windows için Ücretsiz İndirme

Kodi ile eğlencenizin kilidini açın.

4.5/5 (11 Oys)
139 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Kodi Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Kodi 20.1 Nexus pencereler için

Kodi: En sevdiğiniz tüm filmlere, TV şovlarına ve müziğe erişmenizi sağlayan nihai eğlence deneyimi.

İndirme Boyutu 139 MB
Sürüm 20.1 Nexus
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici The Kodi Foundation

Kodi nedir?

Kodi, ücretsiz ve açık kaynaklı bir medya oynatıcı yazılım uygulamasıdır XBMC Vakfı tarafından geliştirilmiştir. Birden fazla kullanılabilir 10 metrelik bir yazılımla işletim sistemleri ve donanım platformları televizyonlar ve uzaktan kumandalarla kullanım için kullanıcı arabirimi. BT kullanıcıların videolar gibi çoğu akış ortamını oynatmasına ve görüntülemesine olanak tanır, İnternetten müzik, podcast'ler ve videoların yanı sıra tüm yerel ve ağ depolama ortamından ortak dijital ortam dosyaları.

Kodi Ne Yapabilir?

Kodi, oynatmak ve görüntülemek için kullanılabilecek güçlü bir medya merkezidir. videolar, müzik, podcast'ler ve videolar gibi çoğu akış ortamı İnternetten ve ayrıca tüm yaygın dijital ortam dosyalarından yerel ve ağ depolama ortamı. Kodi ayrıca geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. işlevselliğini genişletmek için kullanılabilecek eklentiler mevcuttur. Bu eklentiler, aşağıdakiler gibi akışlı ortam içeriğine erişmek için kullanılabilir: filmler ve TV şovlarının yanı sıra canlı TV, müzik ve radyo.

Windows'ta Kodi Nasıl Kurulur

Kodi'yi Windows'a yüklemek basit bir işlemdir. İlk sen Kodi yükleyicisini resmi Kodi'den indirmeniz gerekecek İnternet sitesi. Yükleyici indirildikten sonra, basitçe yükleme işlemine başlamak için üzerine çift tıklayın. Esnasında yükleme, sizden bir dil seçmeniz ve kabul etmeniz istenecektir. Şartlar ve koşullar. Kurulum tamamlandıktan sonra, Kodi'yi başlatabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kodi Eklentileri

Kodi, kullanılabilecek çok çeşitli eklentilere sahiptir. işlevselliğini genişletin. Bu eklentiler erişmek için kullanılabilir filmler ve TV şovları gibi akışlı ortam içeriğinin yanı sıra canlı TV, müzik ve radyo. En popüler eklentilerden bazıları şunları içerir: Exodus, Phoenix ve 1Channel.

Sonuç

Kodi, oynatmak ve görüntülemek için kullanılabilecek güçlü bir medya merkezidir. çoğu akış ortamının yanı sıra tüm yaygın dijital ortam dosyaları yerel ve ağ depolama ortamından. Birden fazla kullanılabilir işletim sistemleri ve donanım platformları ile geniş bir yelpazeye sahiptir. işlevselliğini genişletmek için kullanılabilecek eklentiler mevcuttur. Kodi'yi Windows'a yüklemek basit bir işlemdir ve bir kez kurulu, Kodi'yi başlatabilecek ve kullanmaya başlayabileceksiniz. BT.
Editör
Sema Aksoy

Sema Aksoy, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev yaparken, güçlü iletişim becerileri ve dikkatli çalışma anlayışıyla Türkçe metinleri dünya genelinde kullanıcılara ulaştırır. Dil konusunda ti..