Kodi

Kodi Mac için Ücretsiz İndirin

Kodi ile eğlencenin gücünü açığa çıkarın.

4.4/5 (10 Oys)
88 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Kodi Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Kodi 20.0 Mac için

Kodi: Kesintisiz Eğlence Deneyimi için Nihai Medya Merkeziniz"

İndirme Boyutu 88 MB
Sürüm 20.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Mac
Geliştirici The Kodi Foundation
Gereksinimler
• macOS 10.13 or higher
• 64-bit Intel processor
• At least 512 MB of RAM
• At least 10 GB of free disk space

Kodi nedir?

Kodi, geliştirilmiş açık kaynaklı bir medya oynatıcı yazılım uygulamasıdır. XBMC Vakfı tarafından. Birden fazla işletim için kullanılabilir 3 metrelik bir yazılım kullanıcısı ile sistemler ve donanım platformları televizyonlar ve uzaktan kumandalarla kullanım için arayüz. İzin veriyor kullanıcılar, videolar, müzik gibi çoğu akışlı medyayı oynatmak ve görüntülemek için İnternet'ten podcast'ler ve videoların yanı sıra tüm yaygın yerel ve ağ depolama ortamından dijital ortam dosyaları.

Neden Kodi Kullanmalı?

Kodi, tüm medya içeriğinize tek bir yerden erişmenin harika bir yoludur yer. Kullanımı kolaydır ve içeriğe bir yerden erişmenizi sağlar. akış hizmetleri, yerel medya ve internet. Ayrıca geniş bir eklenti ve eklenti yelpazesine sahiptir, bu da deneyimi beğeninize göre özelleştirmenizi sağlar.

Kodi'yi Mac'e Yükleme

Kodi'yi Mac'e yüklemek basit bir işlemdir. İlk sen Kodi uygulamasını resmi web sitesinden indirmeniz gerekecek. Bir kere indirme işlemi tamamlandı, yükleyiciyi açın ve talimatlar. Kurulum tamamlandığında, mümkün olacak Kodi'yi başlatmak ve kullanmaya başlamak için.

Kodi'yi Mac'te kullanma

Mac'te Kodi'yi kullanmak kolaydır. Uygulamayı yükledikten sonra, medya içeriğinize ana ekrandan erişebilecektir. Sen Filmler, TV gibi farklı kategorilere göz atabilirsiniz. şovlar, müzik ve podcast'ler ve istediğiniz içeriğe erişin. Sen Ayrıca uygulamayı, izin veren eklentiler ve eklentilerle özelleştirebilirsiniz. deneyimi daha da özelleştirmek için.

Sonuç

Kodi, tüm medya içeriğinize tek bir yerden erişmenin harika bir yoludur yer. Kullanımı kolaydır ve içeriğe bir yerden erişmenizi sağlar. akış hizmetleri, yerel medya ve internet. Kodi'yi Mac'e yüklemek basit bir işlemdir, ve kurulduktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İle çok çeşitli eklentiler ve eklentiler, özelleştirebilirsiniz beğeninize deneyim.
Editör
Burak Kaya

Filepedia.net'te görev yapan Türkçe çevirmen Burak Kaya, Türkçe içerikleri anlaşılır ve etkili bir şekilde sunarak küresel kullanıcıların deneyimini zenginleştirir. İşine sadık, hızlı ve özenli çalışa..

Arkadaşlarınla ​​paylaş