LibreOffice

LibreOffice Windows için Ücretsiz İndirin

LibreOffice ile Yaratıcı Potansiyelinizi Açığa Çıkarın

4.4/5 (5 Oys)
633 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
LibreOffice Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek LibreOffice 7.5 pencereler için

LibreOffice ile Yaratıcılığınızın Kilidini Açın - Ücretsiz, Güçlü ve Kullanımı Kolay!

İndirme Boyutu 633 MB
Sürüm 7.5
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Diğer Platform

Windows için LibreOffice nedir?

LibreOffice for Windows, ücretsiz ve açık kaynaklı bir ofis paketidir. Windows kullanıcıları. The Document Foundation tarafından geliştirilmiştir ve dünyanın en popüler açık kaynaklı ofis paketi. süit bir kelime işlemci, elektronik tablo, sunum programı içerir, veritabanı, vektör grafik düzenleyici ve daha fazlası. ile uyumludur Microsoft Office dosya biçimleri ve 110'dan fazla kullanılabilir Diller.

Windows için LibreOffice'in Özellikleri

Windows için LibreOffice, onu bir yazılım haline getiren çok çeşitli özelliklere sahiptir. Microsoft'a alternatif arayan herkes için harika bir seçim Ofis. Bir kelime işlemci, elektronik tablo, sunum içerir program, veritabanı, vektör grafik düzenleyici ve daha fazlası. Bu Microsoft Office dosya biçimleriyle uyumludur ve şu dillerde mevcuttur: 110'dan fazla dil. Kelime işlemci şu özellikleri içerir: yazım denetimi, otomatik düzeltme ve eş anlamlılar sözlüğü olarak. Ayrıca bir hızlı bir şekilde belge oluşturmak için şablon yelpazesi. elektronik tablo pivot tablolar, grafikler ve formüller gibi özellikleri içerir. bu sunum programı geçişler gibi özellikler içerir, animasyonlar ve ses/video desteği. Veritabanı özellikleri içerir formlar, sorgular ve raporlar gibi. Vektör grafik editörü katmanlar, maskeler ve filtreler gibi özellikleri içerir.

Windows için LibreOffice Kullanmanın Yararları

Windows için LibreOffice, kullanıcılar için bir dizi avantaj sunar. BT ücretsiz ve açık kaynaklıdır, bu nedenle bilgisayar. Microsoft Office dosya biçimleriyle uyumludur, bu nedenle kullanıcılar belgeleri başkalarıyla kolayca paylaşabilir. içinde mevcut 110'dan fazla dil, böylece kullanıcılar kendi dillerinde kullanabilir dil. Düzenli olarak güncellenir, böylece kullanıcılar istediklerinden her zaman emin olabilirler. en son sürümü kullanıyorlar. Son olarak, kullanımı kolaydır, bu nedenle kullanıcılar onunla hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabilir.

Windows için LibreOffice Nasıl İndirilir ve Kurulur

Windows için LibreOffice'i indirmek ve kurmak basittir işlem. İlk olarak, resmi web sitesine gidin ve indirin yükleyici. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra yükleyiciyi çalıştırın ve ekrandaki yönergeleri takip edin. Kurulum tamamlandıktan tamamlandıktan sonra programı başlatabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sonuç

Windows için LibreOffice, bir yazılım arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. Microsoft Office'e alternatif. Ücretsiz ve açık kaynak kodludur, Microsoft Office dosya formatlarıyla uyumlu, daha fazla formatta mevcut 110'dan fazla dil ve düzenli olarak güncellenir. Ayrıca geniş bir yelpazeye sahiptir özellikleri ve kullanımı kolaydır. İndirmek ve yüklemek bir basit süreç.
Editör
Elif Doğan

Elif Doğan, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak hizmet verirken, disiplinli ve düşünceli çalışma tarzıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcılara sunar. Dil ve kültür konularında derin bilgiy..