LinkedIn

LinkedIn Windows PC için indirin

Başarıya ulaşmak için profesyonelleri birbirine bağlamak.

4.5/5 (8 Oys)
256 KB
- ✔ En sonuncu - Özgür
LinkedIn Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek LinkedIn 2.1 pencereler için

Sektördeki en son trendler, görüşler ve fırsatlardan haberdar olmak için LinkedIn'de benimle bağlantı kurun!

İndirme Boyutu 256 KB
Sürüm 2.1
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici LinkedIn

LinkedIn nedir?

LinkedIn, kullanıcılarına izin veren profesyonel bir ağ platformudur. diğer profesyonellerle bağlantı kurun, iş fırsatları bulun ve kalın endüstri haberlerinde güncel. Dünyanın en büyük profesyonel 200'den fazla ülkede 500 milyondan fazla üyesi olan ağ ve bölgeler. Profesyonelliğinizi geliştirmenin harika bir yolu ağ kurun, iş fırsatları bulun ve en son gelişmelerden haberdar olun Endüstri Haberleri.

Windows'ta LinkedIn Nasıl Kurulur

LinkedIn'i Windows'a yüklemek kolay ve basittir. Almak için başladıktan sonra, LinkedIn uygulamasını şu adresten indirmeniz gerekir: Microsoft Mağazası. Uygulama indirildikten sonra açabilir ve LinkedIn hesabınızla oturum açın. Giriş yaptıktan sonra, LinkedIn uygulamasının tüm özelliklerine erişebilir.

LinkedIn Uygulamasının Özellikleri

Windows için LinkedIn uygulaması, bir dizi özellik sunar. profesyonel ağınızla bağlantıda kalmak kolaydır. Yapabilirsiniz kolayca iş arayın, diğer profesyonellerle bağlantı kurun ve kalın endüstri haberlerinde güncel. Bu uygulama aynı zamanda bir profil, güncellemeler yayınla ve gruplara katıl.

LinkedIn Kullanmanın Yararları

LinkedIn'i kullanmak hem iş arayanlar hem de işverenler. İş arayanlar iş bulmak için platformu kullanabilir fırsatları yakalayın, potansiyel işverenlerle bağlantı kurun ve gelişmelerden haberdar olun endüstri haberlerinde tarih. İşverenler bulmak için platformu kullanabilir kalifiye adaylar, iş ilanları ve bağlantıda kalın profesyonel ağları.

Sonuç

LinkedIn'i Windows'a yüklemek kolay ve basittir. Uygulama ile bağlantıda kalmayı kolaylaştıran bir dizi özellik sunar. profesyonel ağınız. LinkedIn kullanmak şu kişiler için faydalı olabilir: bulmak için bir platform sağladığı için hem iş arayanlar hem de işverenler iş fırsatları, potansiyel işverenlerle bağlantı kurun ve gelişmelerden haberdar olun endüstri haberlerinde tarih.
Editör
Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk, Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapar ve Türkçe içerikleri dünya genelindeki kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İşine duyarlı, öğrenmeye hevesli v..