Mandiant Redline

Mandiant Redline Windows için Ücretsiz İndirme

Mandiant Redline ile Bilinmeyeni Tespit Edin.

4.8/5 (8 Oys)
76.4 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Mandiant Redline Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Mandiant Redline 2.0 pencereler için

Mandiant Redline ile ağınızın güvenliğini sağlayın: piyasadaki en kapsamlı kötü amaçlı yazılım algılama ve müdahale çözümü.

İndirme Boyutu 76.4 MB
Sürüm 2.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Mandiant Corporation
Gereksinimler
• Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10
• 2 GB RAM
• 2 GHz processor
• 500 MB available hard disk space
• 1024x768 display resolution
• .NET 4.5.2 or later
• Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable (x86)
• Microsoft SQL Server Compact 4.0 SP1

Mandiant Redline güçlü bir yazılımdır kuruluşların algılamasına ve yanıt vermesine yardımcı olan Windows uygulaması Gelişmiş tehditler için. için kapsamlı bir araç seti sağlar. Windows sistemlerindeki kötü amaçlı etkinlikleri belirleyin ve araştırın. Redline, yardımcı olacak kapsamlı bir özellik seti sunar. kuruluşlar, aşağıdakiler de dahil olmak üzere gelişmiş tehditleri algılar ve bunlara yanıt verir: adli bellek, süreç izleme ve dosya sistemi analizi.

Redline, kötü amaçlı etkinlikleri hızlı bir şekilde algılamak için tasarlanmıştır. Windows sistemleri. tespit etmek için gelişmiş adli bellek kullanır. kötü amaçlı süreçler ve dosyalar ile süreç izleme şüpheli davranışı tespit eder. Ayrıca dosya sistemi analizini de içerir. kötü amaçlı dosyaları ve kayıt defteri girdilerini algılamak için. Redline ayrıca ayrıntılı raporlar ve verilerin görselleştirmelerini sağlar. toplayarak kötü niyetli kişilerin tespit edilmesini ve araştırılmasını kolaylaştırır etkinlik.

Redline'ın kullanımı kolaydır ve hızla devreye alınabilir. Bu hem güvenlik profesyonelleri hem de teknik olmayan kullanıcılar Kullanıcı dostu bir arayüz ve bir kuruluşların algılamasına ve Gelişmiş tehditlere yanıt verin. Redline ayrıca ayrıntılı raporlar sunar ve topladığı verilerin görselleştirilmesi, kötü amaçlı etkinliği tespit edip araştırın.

Redline, aşağıdakiler için güçlü ve kapsamlı bir güvenlik çözümüdür: Windows sistemleri. için kapsamlı bir araç seti sağlar. Windows sistemlerindeki kötü amaçlı etkinlikleri belirleyin ve araştırın. BT kullanımı kolaydır ve hızlı bir şekilde dağıtılabilir, bu da onu aşağıdakiler için ideal hale getirir: her büyüklükteki organizasyonlar. Redline ayrıca ayrıntılı raporlar sunar ve topladığı verilerin görselleştirilmesi, kötü amaçlı etkinliği tespit edip araştırın.

Editör
Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk, Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapar ve Türkçe içerikleri dünya genelindeki kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İşine duyarlı, öğrenmeye hevesli v..

Arkadaşlarınla ​​paylaş