MegaDownloader

MegaDownloader Ücretsiz APK İndir

Hızlı indirin, MegaDownloader'ı indirin!

4.5/5 (10 Oys)
193.1 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
MegaDownloader Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek MegaDownloader 7.9(231070117) Android için

MegaDownloader: Her Şeyi, Her Zaman, Her Yerden İndirmenin En Hızlı Yolu!

İndirme Boyutu 193.1 MB
Sürüm 7.9(231070117)
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Mega Limited
Diğer Platform

MegaDownloader güçlü bir yazılımdır kullanıcıların dosya indirmesine izin veren Android cihazlar için uygulama İnternetten hızlı ve kolay bir şekilde. Ücretsiz, açık kaynaklı bir uygulamadır büyük dosyaları indirmeyi çocuk oyuncağı haline getirmek için tasarlanmıştır. İle MegaDownloader, kullanıcılar aynı anda birden fazla dosya indirebilir, duraklatabilir ve indirme işlemlerine devam edin ve hatta indirme işlemlerini daha sonrası için planlayın.

Uygulama, basit ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. kullanımı kolay. Dahil olmak üzere çok çeşitli dosya türlerini destekler. ses, video ve belgeler ve dosya indirmek için kullanılabilir YouTube, Vimeo ve Dropbox gibi popüler web siteleri. Ayrıca destekler FTP ve HTTP sunucularından doğrudan indirmeler.

MegaDownloader, indirme işlemini kolaylaştıran özelliklerle doludur dosyalar bir esinti. yapabilen yerleşik bir indirme hızlandırıcısına sahiptir. indirmeleri beş kata kadar hızlandırın. İndirmesi de var kullanıcıların indirmeleri daha sonrası için planlamasına izin veren zamanlayıcı. Ek olarak, kullanıcıların kolayca indirmelerini sağlayan bir indirme yöneticisi vardır. indirmek için kullanılabilecek bir indirme geçmişini yönetin. geçmiş indirmeleri görüntüleyin ve yönetin.

MegaDownloader, indirmesi gereken herkes için harika bir araçtır büyük dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde Ücretsiz, açık kaynaklı ve kolaydır kullanmak. Güçlü özellikleri ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile, internetten dosya indirmek için mükemmel bir araçtır.

Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..