Microsoft Excel

Microsoft Excel Android için Ücretsiz APK İndir

Excel'in gücünü açığa çıkarın.

4.4/5 (9 Oys)
78.1 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Microsoft Excel Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Microsoft Excel 16.0 Android için

Verilerinizi düzenlemek, analiz etmek ve görselleştirmek için nihai elektronik tablo aracı olan Microsoft Excel ile verilerin gücünü ortaya çıkarın.

İndirme Boyutu 78.1 MB
Sürüm 16.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Microsoft
Gereksinimler
• Android 4.4 or higher
• 1 GB RAM
• 1.5 GHz or higher processor
• 400 MB of available storage

Microsoft Excel: En Güçlü Elektronik Tablo Uygulaması android

Microsoft Excel nedir?

Microsoft Excel, parçası olan güçlü bir elektronik tablo uygulamasıdır. Microsoft Office paketinin. Veri analizi için kullanılır, hesaplamalar ve çizelgeler ve grafikler oluşturma. Excel kullanılabilir hem Windows hem de Mac bilgisayarlar ve Android cihazlar için.

Microsoft Excel ile Neler Yapabilirsiniz?

Microsoft Excel, veri analizi için güçlü bir araçtır ve hesaplamalar. Kullanıcıların kolayca tablo ve grafikler oluşturmasına olanak tanır, yanı sıra büyük miktarda veri üzerinde hesaplamalar yapın. excel ayrıca TOPLA, ORTALAMA gibi bir dizi yerleşik işlevi de içerir. ve verileri hızlı bir şekilde analiz etmeyi kolaylaştıran COUNT.

Android'de Microsoft Excel Nasıl Kurulur

Microsoft Excel'i bir Android cihaza yüklemek kolaydır. Birinci, Google Play Store'u açın ve “Microsoft Excel”i arayın. Bir kere uygulamayı bulduğunuzda, "Yükle" düğmesine dokunun. Uygulama daha sonra olacak indirilip cihazınıza kurulur.

Android'de Microsoft Excel'i kullanma

Android cihazınıza Microsoft Excel yüklendikten sonra şunları yapabilirsiniz: hemen kullanmaya başlayın. Uygulamanın basit ve sezgisel bir arayüz, hesap tabloları oluşturmayı ve düzenlemeyi kolaylaştırır. Yapabilirsiniz mevcut Excel dosyalarını açmak ve düzenlemek için de uygulamayı kullanın.

Sonuç

Microsoft Excel, güçlü bir elektronik tablo uygulamasıdır. hem Windows hem de Mac bilgisayarlarda ve ayrıca Android cihazlar. Yerleşik işlevleri ve sezgisel özellikleriyle arayüz, Microsoft Excel'in neden en çok olduğunu görmek kolaydır. Android için popüler elektronik tablo uygulaması. Uygulamanın cihazınıza yüklenmesi cihaz kolaydır ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Editör
Onur Çetin

Onur Çetin, Filepedia.net'te başarılı bir Türkçe çevirmen olarak çalışırken, güçlü dil bilgisi ve kültürel farkındalığıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İ..