Microsoft Expression Web

Microsoft Expression Web PC için Ücretsiz İndir

Expression Web'i kullanarak web'inizi hassasiyetle tasarlayın

4.3/5 (7 Oys)
98.8 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Microsoft Expression Web Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Microsoft Expression Web 4 pencereler için

Yaratıcılığınızı serbest bırakmanıza ve vizyonunuzu hayata geçirmenize olanak tanıyan profesyonel tasarım aracı Microsoft Expression Web'i kullanarak kolayca çarpıcı web siteleri oluşturun.

İndirme Boyutu 98.8 MB
Sürüm 4
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Microsoft
Gereksinimler
• Windows XP with Service Pack 3, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, or Windows 8.1
• 1 GHz or faster processor
• 512 MB of RAM (1 GB recommended)
• 1.5 GB of available hard-disk space
• 1024 x 768 or higher-resolution monitor with 256 colors
• Microsoft Internet Explorer 8, 9, 10, or 11; latest version of Mozilla Firefox, Google Chrome, or Apple Safari

Microsoft Expression Web, güçlü bir web geliştirme aracıdır dinamik ve duyarlı web siteleri oluşturmak için tasarlanmıştır. Bu popüler Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde birçok web geliştiricisinin tercihi ve sezgisel özellikler. Bu yazıda, daha derinlemesine inceleyeceğiz Microsoft Expression Web'in özellikleri ve size nasıl yardımcı olabileceği olağanüstü bir web sitesi oluşturun.

Microsoft Expression Web'in Özellikleri

Microsoft Expression Web'de çok sayıda özellik bulunur. web geliştirme çocuk oyuncağı.

Temel özelliklerden bazıları şunlardır:

Kullanıcı dostu arayüz

Microsoft Expression Web, basit ve sezgisel bir arayüze sahiptir Bu, yeni başlayanlar için herhangi bir web sitesi oluşturmayı kolaylaştırır. kodlama deneyimi.

Güçlü HTML düzenleyici

Microsoft Expression Web'deki HTML düzenleyicisi güçlüdür ve ile karmaşık HTML kodu oluşturmanıza olanak tanıyan özelleştirilebilir kolaylık.

CSS tasarım araçları

Microsoft Expression Web'deki CSS tasarım araçları, web siteniz için çarpıcı ve duyarlı tasarımlar oluşturun.

Diğer Microsoft ile uyumluluk ürünler

Microsoft Expression Web, diğerleriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir SharePoint ve Office gibi Microsoft ürünleri, kolaylaştırıyor ekip üyeleriyle işbirliği yapmak için.

SEO araçları

Microsoft Expression Web, size yardımcı olan yerleşik SEO araçlarına sahiptir. web sitenizi arama motorları için optimize ederek, potansiyel müşterilerin sizi çevrimiçi bulmasını sağlar.

Microsoft Expression ile web sitesi oluşturma Web:

Microsoft Expression Web ile bir web sitesi oluşturmak, basit süreç.

İşte temel adımlar:

Bir şablon seçin

Microsoft Expression Web, çok çeşitli şablonlar sunar. içinden seçmek. İşletmenize uygun bir şablon seçebilirsiniz. ve beğeninize göre özelleştirin.

Tasarımı özelleştir

Bir şablon seçtikten sonra, CSS tasarımını kullanabilirsiniz web sitenizin görünümünü ve hissini özelleştirmek için araçlar. Yapabilirsiniz benzersiz bir tasarım oluşturmak için renkleri, yazı tiplerini ve düzenleri değiştirin. web siteniz.

İçerik ekleyin

Tasarımı özelleştirdikten sonra, şuraya içerik eklemeye başlayabilirsiniz: Senin internet siten. Microsoft Expression Web'in kullanıcı dostu bir metin, resim ve multimedya eklemeyi kolaylaştıran arayüz web siteniz.

Şunun için optimize et: SEO

Microsoft Expression Web, size yardımcı olan yerleşik SEO araçlarına sahiptir. web sitenizi arama motorları için optimize edin. Anahtar kelimeler ekleyebilirsiniz, geliştirmek için içeriğinize meta açıklamalar ve alt etiketler ekleyin. web sitesinin arama motoru sonuçlarındaki görünürlüğü.

Sonuç

Sonuç olarak, Microsoft Expression Web aşağıdakiler için mükemmel bir araçtır: dinamik ve duyarlı web siteleri oluşturma. kullanıcı dostu arayüzü, güçlü HTML düzenleyicisi ve yerleşik SEO araçları, onu web geliştiricileri için popüler seçim. Belirtilen adımları takip ederek için optimize edilmiş istisnai bir web sitesi oluşturabilirsiniz. arama motorları ve işletmenizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır.

Editör
Ayşe Şahin

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışan Ayşe Şahin, Türkçe metinleri titizlikle inceleyerek kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çeviriler sağlar. İşini özenle yapan ve başarılı sonuçlar elde et..