Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 Windows için Ücretsiz İndirin

Office 2013 ile üretkenliğinizin kilidini açın.

4.4/5 (14 Oys)
678.5 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
Microsoft Office 2013 Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Microsoft Office 2013 Professional Plus pencereler için

Fikirlerinizi oluşturmak, işbirliği yapmak ve paylaşmak için en iyi paket olan Microsoft Office 2013 ile üretkenliğinizin kilidini açın.

İndirme Boyutu 678.5 MB
Sürüm Professional Plus
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Microsoft

Microsoft Office 2013: Genel Bakış

Microsoft Office 2013 nedir?

Microsoft Office 2013, Microsoft'un popüler yazılımının en son sürümüdür. verimlilik paketi. Hem Windows hem de Mac için kullanılabilir kalmanıza yardımcı olacak çok çeşitli özellikler sunar. üretken. Microsoft Office 2013, tanıdık Word'ü içerir, Excel, PowerPoint ve Outlook uygulamalarının yanı sıra OneNote, Yayıncı, Erişim ve Lync.

Microsoft Office 2013'teki Yenilikler Neler?

Microsoft Office 2013, size yardımcı olacak bir dizi yeni özellik sunar. üretken kalın Yeni Şerit arabirimi bulmayı kolaylaştırır ve ihtiyacınız olan özellikleri kullanın. Belgeleri şuraya da kaydedebilirsiniz: SkyDrive ile bulut, onlara herhangi bir cihazdan erişmenizi sağlar. Microsoft Office 2013 ayrıca gelişmiş işbirliği araçları içerir, Word ve PowerPoint'te gerçek zamanlı birlikte yazma gibi.

Microsoft Office 2013 Nasıl Kurulur

Microsoft Office 2013'ü Windows'a yüklemek kolaydır. İlk olarak, yapacaksın Microsoft'tan bir ürün anahtarı satın almanız gerekir. sahip olduğunuzda anahtarı, yükleyiciyi Microsoft web sitesinden indirebilirsiniz. Yükleyici indirildikten sonra, başlatmak için çalıştırabilirsiniz. Kurulum süreci. Kurulum tamamlandıktan sonra, yazılımı etkinleştirmek için ürün anahtarını girmeniz gerekir.

Sonuç

Microsoft Office 2013, Microsoft'un popüler yazılımının en son sürümüdür. verimlilik paketi. Size yardımcı olacak bir dizi yeni özellik sunar. Yeni Şerit arabirimi, bulut depolama dahil üretkenliğinizi koruyun SkyDrive ve geliştirilmiş işbirliği araçları ile. yükleme Windows'ta Microsoft Office 2013 kolaydır ve başlayabilirsiniz Microsoft'tan bir ürün anahtarı ile hızlı bir şekilde.
Editör
Elif Doğan

Elif Doğan, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak hizmet verirken, disiplinli ve düşünceli çalışma tarzıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcılara sunar. Dil ve kültür konularında derin bilgiy..