MuseScore

MuseScore Android için APK'yı indirin

Müzik oluşturun. Joy'u paylaşın.

4.7/5 (7 Oys)
103.8 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
MuseScore Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek MuseScore 2.12 Android için

Müzik oluşturun. Tutkunuzu Paylaşın. MuseScore'u deneyimleyin.

İndirme Boyutu 103.8 MB
Sürüm 2.12
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici MuseScore
Gereksinimler
• Android 5.0 or later
• 1GB RAM or more
• 1GB of free storage space
Diğer Platform

Android için MuseScore: İnternette Müzik Yaratmanın En İyi Yolu git

Müzik oluşturmanın en iyi yolunu arayan bir müzisyen misiniz? gitmek? Android için MuseScore'dan başkasına bakmayın. Bu güçlü müzik oluşturma uygulaması, müzik bestelemenizi, düzenlemenizi ve çalmanızı sağlar nereye gidersen git Sezgisel arayüzü ve kolay kullanımı ile araçları, Android için MuseScore her müzisyen için mükemmel bir seçimdir kim hareket halindeyken müzik yapmak ister.

Her Yerde Müzik Oluşturun

Android için MuseScore, her müzisyen için mükemmel bir seçimdir. hareket halindeyken müzik yaratmak istiyor. Sezgisel arayüzü ile ve kullanımı kolay araçlar, müzik besteleyebilir, düzenleyebilir ve çalabilirsiniz nereye gidersen git İster stüdyoda olun, ister otobüste, ister sadece evde dinlenerek, Android için MuseScore size yardımcı olur.

Kolaylıkla Müzik Oluşturun

Android için MuseScore, müzik bestelemeyi kolaylaştırır. Onunla Sezgisel arayüz ve kullanımı kolay araçlar ile hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. güzel müzik. Notalar, akorlar ekleyebilir ve hatta bütünü oluşturabilirsiniz. sadece birkaç dokunuşla şarkılar. Ve güçlü düzenleme araçlarıyla, kompozisyonlarınızı kolayca ayarlayabilir ve hassaslaştırabilirsiniz. mükemmellik.

Her Yerde Müzik Çalın

Android için MuseScore ayrıca her yerde müzik çalmayı kolaylaştırır git. Yerleşik oynatıcısı ile videonuzu hızlı bir şekilde oynatabilirsiniz. besteler ve kulağa nasıl geldiğini duyun. Hatta efektler ekleyebilir ve Mükemmel sesi elde etmek için tempoyu ayarlayın. Ve verdiği destekle MIDI ve diğer müzik formatları ile müziğinizi kolaylıkla paylaşabilirsiniz. diğerleri.

Müziğinizi Dünyayla Paylaşın

Android için MuseScore, müziğinizi paylaşmayı da kolaylaştırır dünya ile Yerleşik paylaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde bestelerinizi arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın. hatta yapabilirsin müziğinizi SoundCloud gibi popüler akış hizmetlerine yükleyin ve Spotify. MIDI ve diğer müzik formatlarını desteklemesiyle, müziğinizi diğer müzisyenlerle kolayca paylaşabilirsiniz.

Güçlü Bir Müzik Oluşturma Uygulaması

Android için MuseScore, her müzisyen için mükemmel bir seçimdir. hareket halindeyken müzik yaratmak istiyor. Sezgisel arayüzü ile ve kullanımı kolay araçlarla hızlı bir şekilde güzel müzikler oluşturabilirsiniz. Yapabilirsiniz notalar, akorlar ekleyin ve hatta birkaç şarkıyla tüm şarkıları oluşturun musluklar. Ve güçlü düzenleme araçlarıyla kolayca ince ayar yapabilir ve kompozisyonlarınızı mükemmel hale getirin. Artı, yerleşik çalar, bestelerinizi hızlı bir şekilde çalabilir ve nasıl yapıldığını duyabilirsiniz. ses çıkarırlar. Ve yerleşik paylaşım araçlarıyla kolayca müziğinizi dünyayla paylaşın. İster yeni başlayan biri olun, ister bir deneyimli müzisyen, Android için MuseScore sizi bekliyor.

Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..

Arkadaşlarınla ​​paylaş