Nero Burning ROM

Nero Burning ROM Windows için Ücretsiz İndirin

Nero Burning ROM ile Anılarınızı Yazın

4.2/5 (13 Oys)
146 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
Nero Burning ROM Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Nero Burning ROM 25.5 pencereler için

Güvenilir ve güvenli veri yakma için en iyi araç olan Nero Burning ROM ile anılarınızı yakın!

İndirme Boyutu 146 MB
Sürüm 25.5
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Nero AG

Nero Burning ROM nedir?

Nero Burning ROM, kullanıcıların CD'lere, DVD'lere ve Blu-ray disklere veri yazmak, kopyalamak ve yedeklemek için. BT müzik, video ve veri disklerini yazmak için popüler bir seçimdir. BT ISO görüntüleri oluşturmak ve ISO görüntülerini disklere yazmak için de kullanılır. Nero Burning ROM, Windows ve Mac OS X için kullanılabilir.

Nero Burning ROM'un Özellikleri

Nero Burning ROM, onu bir yazılım haline getiren çok çeşitli özellikler sunar. disk yazmak için ideal seçim. Kapsamlı bir set sunar veri, müzik ve video diskleri yazmak için araçlar. Ayrıca bir ISO görüntüleri oluşturmak ve bunları yakmak için çeşitli seçenekler diskler.

Nero Burning ROM ile Disk Oluşturma

Nero Burning ROM, birkaç basit işlemle disk oluşturmayı kolaylaştırır adımlar. İlk olarak, kullanıcılar istedikleri disk türünü seçebilirler. CD, DVD veya Blu-ray disk gibi oluşturun. Ardından, seçebilirler ses, video veya veri gibi yakmak istedikleri veri türü. Son olarak, yakmak istedikleri dosyaları seçebilir ve Yazma işlemini başlatmak için "Yaz" düğmesi.

Nero Burning ROM'un Gelişmiş Özellikleri

Nero Burning ROM ayrıca çeşitli gelişmiş özellikler sunar. daha deneyimli kullanıcılar için mükemmel bir seçim haline getirir. sunar başlatmak için kullanılabilecek önyüklenebilir diskler oluşturma yeteneği Bir sistem arızası durumunda bilgisayar. Ayrıca şunları sunar: disk görüntüleri oluşturma ve bunları disklere yazma yeteneği. Ek olarak, ses CD'leri oluşturma yeteneği sunar. MP3, WMA ve OGG gibi çeşitli ses biçimleri.

Sonuç

Nero Burning ROM, güçlü ve zengin özelliklere sahip bir yazılım programıdır. bu, birkaç basit adımla disk oluşturmayı kolaylaştırır. BT oluşturma yeteneği de dahil olmak üzere çok çeşitli özellikler sunar. ile önyüklenebilir diskler oluşturun, disk görüntüleri oluşturun ve ses CD'leri yazın. çeşitli ses formatları. Windows ve Mac OS X için kullanılabilir, her iki platformun kullanıcıları için ideal bir seçimdir.
Editör
Onur Çetin

Onur Çetin, Filepedia.net'te başarılı bir Türkçe çevirmen olarak çalışırken, güçlü dil bilgisi ve kültürel farkındalığıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İ..