Netflix

Netflix Windows için Ücretsiz İndirin

Eğlence dünyanızı yayınlayın.

4.5/5 (11 Oys)
6.9 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Netflix Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Netflix 6.98 pencereler için

Filmler, TV şovları ve daha fazlası için nihai akış noktası olan Netflix ile eğlence dünyasını deneyimleyin!

İndirme Boyutu 6.9 MB
Sürüm 6.98
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Netflix, Inc.
Gereksinimler
• Windows 7 or later
• Intel Core i3 processor or equivalent
• 2GB RAM
• 5GB of free disk space
• DirectX 11 or later
• Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable
• Microsoft .NET Framework 4.5.2 or later
• Windows Media Player 9.0 or later

Windows için Netflix

Netflix, kullanıcıların izlemesine olanak tanıyan bir Windows yazılımıdır. çevrimiçi filmler ve TV şovları. sağlayan bir akış hizmetidir. orijinal seriler dahil binlerce başlığa erişim, belgeseller ve uzun metrajlı filmler. Netflix ile içeriklerinizi izleyebilirsiniz. favori şovlar ve filmler her zaman, her yerde, her cihazda.

Netflix, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli filmler ve TV şovları sunar: en son sürümlere klasik favoriler. kolayca göz atabilirsiniz kütüphanede gezin ve izleyecek bir şeyler bul. ayrıca yapabilirsin en sevdiğiniz şovların ve filmlerin bir listesini oluşturun, böylece kolayca onlara istediğiniz zaman erişin.

Netflix ayrıca, ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş öneriler de sunar. görüntüleme geçmişi. Bu, sevdiğiniz yeni şovları ve filmleri bulmanıza yardımcı olur. tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca ilerlemenizi takip edebilir ve devam edebilirsiniz. kaldığınız yerden izliyorsunuz.

Netflix ayrıca bir dizi ebeveyn denetimi sunar, böylece şunları yapabilirsiniz: çocuklarınızın ne izleyeceğini kontrol edin. Her biri için profiller ayarlayabilirsiniz aile üyesi ve belirli içeriğe erişimi kısıtlar. Bu garanti eder çocuklarınızın yalnızca yaşa uygun içeriği izlediğini.

Netflix, en sevdiğiniz programları ve filmleri izlemenin harika bir yoludur. Geniş ürün yelpazesi, kişiselleştirilmiş önerileri ve ebeveyn kontroller, kolay bir yol arayan herkes için ideal bir seçimdir. çevrimiçi film ve TV şovları izlemek için.

Editör
Sema Aksoy

Sema Aksoy, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev yaparken, güçlü iletişim becerileri ve dikkatli çalışma anlayışıyla Türkçe metinleri dünya genelinde kullanıcılara ulaştırır. Dil konusunda ti..