Nokia Software Recovery Tool

Nokia Software Recovery Tool Windows için Ücretsiz İndirin

Nokia'nızı kolaylıkla canlandırın.

4.4/5 (15 Oys)
18.2 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Nokia Software Recovery Tool Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Nokia Software Recovery Tool 8.1 pencereler için

Nokia Yazılım Kurtarma Aracı ile Nokia cihazınızı hayata döndürün - hızlı, kolay ve güvenilir!

İndirme Boyutu 18.2 MB
Sürüm 8.1
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Nokia
Gereksinimler
• Windows 7, 8, 8.1, 10
• .NET Framework 4.5
• At least 500 MB of free disk space
• At least 512 MB of RAM
• USB cable to connect your phone to the computer

Nokia Yazılım Kurtarma Aracı, güçlü ve kullanımı kolay bir araçtır. Nokia cihazınızı kurtarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış yazılım uygulaması cihaz. Nokia cihazına sahip olan herkes için vazgeçilmez bir araçtır. cihazınızı fabrika ayarlarına döndürmenize yardımcı olabileceğinden, temiz bir sayfa ile yeni bir başlangıç ​​yapmanızı sağlar. araç hem Windows hem de Mac için mevcuttur ve kayıpları kurtarmak için kullanılabilir veya bozuk veriler ve ayrıca cihazınızı orijinaline sıfırlamak için ayarlar.

Yazılımın kullanımı kolaydır ve hızlı ve cihazınızı orijinal ayarlarına kolayca geri yükleyin. kullanılabilir dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan veri kurtarmak için dahili bellek, harici bellek kartları ve hatta bulut depolama. bu yazılım aynı zamanda yetenek gibi çeşitli özellikler içerir. verileri yedekleme ve geri yüklemenin yanı sıra, cihazı fabrika ayarlarına döndürün.

Nokia Yazılım Kurtarma Aracı, cihazlarını hızlı ve kolay bir şekilde kurtarmaları gerekiyor. kullanımı kolaydır ve çeşitli kaynaklardan veri kurtarmak için kullanılabilir. bu yazılım aynı zamanda yetenek gibi çeşitli özellikler içerir. verileri yedekleme ve geri yüklemenin yanı sıra, cihazı fabrika ayarlarına döndürün. Nokia Yazılım Kurtarma Aracı ile, cihazınızı orijinaline kolay ve hızlı bir şekilde geri yükleyebilirsiniz. ayarlar.

Nokia Yazılım Kurtarma Aracı, güçlü ve kullanımı kolay bir araçtır. Nokia cihazınızı kurtarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış yazılım uygulaması cihaz. Nokia cihazına sahip olan herkes için vazgeçilmez bir araçtır. cihazınızı fabrika ayarlarına döndürmenize yardımcı olabileceğinden, temiz bir sayfa ile yeni bir başlangıç ​​yapmanızı sağlar. araç hem Windows hem de Mac için mevcuttur ve kayıpları kurtarmak için kullanılabilir veya bozuk veriler ve ayrıca cihazınızı orijinaline sıfırlamak için ayarlar. Nokia Software Recovery Tool ile kolayca ve cihazınızı hızlı bir şekilde orijinal ayarlarına geri yükleyin.

Editör
Onur Çetin

Onur Çetin, Filepedia.net'te başarılı bir Türkçe çevirmen olarak çalışırken, güçlü dil bilgisi ve kültürel farkındalığıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İ..