Office 2019

Office 2019 Windows için Ücretsiz İndirin

Office 2019'un gücünü açığa çıkarın.

4.4/5 (11 Oys)
3 GB
- Duruşma
Office 2019 Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Office 2019 pencereler için

Şimdiye kadarki en güçlü ofis paketi olan Office 2019 ile potansiyelinizi açığa çıkarın!

İndirme Boyutu 3 GB
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Microsoft
Gereksinimler
• Windows 10
• 1.6 GHz processor
• 4 GB RAM
• 4 GB available disk space
• 1280 x 768 screen resolution
Diğer Platform

Office 2019, Microsoft Office'in en son sürümüdür. Windows, işinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlandı. BT kolaylaştıran bir dizi güçlü özellik içerir. belgeler oluşturun, işbirliği yapın ve paylaşın. Office 2019 ile şunları yapabilirsiniz: ile çarpıcı belgeler, sunumlar ve elektronik tablolar oluşturun kolaylaştırmak. Ayrıca, zamanınızı yönetmenize yardımcı olacak güçlü araçlar içerir. düzenli kalın ve başkalarıyla işbirliği yapın.

Office 2019, işinizi kolaylaştıran bir dizi yeni özellik içerir işinizden en iyi şekilde yararlanmak için. sağlayan yeni bir tasarım içerir. ihtiyacınız olan araçları ve yeni bir şeridi bulmanızı kolaylaştırır. ihtiyacınız olan özelliklere hızlı bir şekilde erişmenize yardımcı olur. Ayrıca bir içerir çalışmayı kolaylaştıran bir dizi yeni işbirliği aracı diğerleri. Belgelerinize herhangi bir cihazdan da erişebilirsiniz, böylece hareket halindeyken çalışabilir.

Office 2019 ayrıca yardımcı olacak bir dizi güçlü özellik içerir. düzenli kalır ve işinizden en iyi şekilde yararlanırsınız. bir içerir çarpıcı belgeler oluşturmanıza yardımcı olacak bir dizi yeni şablon hızlı bir şekilde ve işinizi yönetmenize yardımcı olacak bir dizi güçlü araç zaman. Ayrıca size yardımcı olacak bir dizi yeni özellik içerir. gerçek zamanlı birlikte yazma dahil başkalarıyla işbirliği yapın ve paylaşılan belge düzenleme.

Office 2019, Office 2019'a ihtiyaç duyan herkes için mükemmel bir araçtır. çoğu işinin dışında. Güçlü özellikleri ile kullanımı kolay tasarım ve işbirliği araçları, her zamankinden daha kolay hale getirir belgeler oluşturun, işbirliği yapın ve paylaşın. İster öğrenci olun, bir iş profesyoneli veya bir ev kullanıcısı, Office 2019'da gerekli araçlar bulunur işinizden en iyi şekilde yararlanmanız gerekiyor.

Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.