Opera

Opera Mac için Ücretsiz İndirin

Opera Büyüsünü Deneyimleyin

4.5/5 (15 Oys)
860 KB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Opera Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Opera 85.0 Mac için

Opera'nın Büyüsünü Yaşayın - Unutulmaz Anların Keyfini Çıkarın

İndirme Boyutu 860 KB
Sürüm 85.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Mac
Geliştirici Opera Software ASA
Gereksinimler
• macOS 10.14 or later
• Intel Macs with 64-bit processor
Diğer Platform

Mac için Opera: Genel Bakış

Mac için Opera, Mac kullanıcıları için tasarlanmış bir web tarayıcısıdır. Bu hızlı yapmak için çok çeşitli özellikler sunan güvenli bir tarayıcıdır. Web'de gezinmek keyifli ve verimli bir deneyim. Onunla Sezgisel kullanıcı arabirimi, Mac için Opera, aradığınızı bulmayı kolaylaştırır Aradığınız ister bir web sitesi, ister bir video veya bir belge olsun.

Mac için Opera'nın Özellikleri

Mac için Opera, onu harika yapan bir dizi özellik sunar. Mac kullanıcıları için seçim. Yerleşik bir reklam engelleyiciye, özel bir tarama modu ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilecek bir veri tasarrufu modu veri planınızda. Ayrıca size yardımcı olabilecek yerleşik bir VPN'e sahiptir. çevrimiçi ortamda güvende ve anonim kalın. Ek olarak, Mac için Opera'nın yerleşik haber okuyucu, yerleşik para birimi dönüştürücü ve yerleşik çevirmen.

Güvenlik ve Gizlilik

Mac için Opera, güvenlik ve gizlilik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. sahip yerleşik bir reklam engelleyici, özel bir tarama modu ve veri tasarrufu veri planınızda paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilecek mod. Bunlara ek olarak, Mac için Opera, güvende kalmanıza yardımcı olabilecek yerleşik bir VPN'e sahiptir ve anonim çevrimiçi.

Performans ve Hız

Mac için Opera, hızlı ve verimli olacak şekilde tasarlanmıştır. bir var yerleşik reklam engelleyici, özel tarama modu ve veri tasarrufu veri planınızda paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilecek mod. Bunlara ek olarak, Mac için Opera, güvende kalmanıza yardımcı olabilecek yerleşik bir VPN'e sahiptir ve anonim çevrimiçi.

Uyumluluk ve Destek

Mac için Opera, Mac OS X'in en son sürümleriyle uyumludur. Ayrıca, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi başka tarayıcıyla da uyumludur: Chrome, Firefox ve Safari. Ek olarak, Mac için Opera'nın herhangi bir sorunu gidermenize yardımcı olabilecek yerleşik destek sistemi sahip olabilirsin.

Sonuç

Mac için Opera, Mac kullanıcıları için mükemmel bir seçimdir. Bu hızlı ve yapmak için çok çeşitli özellikler sunan güvenli tarayıcı Web'de gezinmek keyifli ve verimli bir deneyim. Onunla Sezgisel kullanıcı arabirimi, Mac için Opera, aradığınızı bulmayı kolaylaştırır Aradığınız ister bir web sitesi, ister bir video veya bir belge olsun. Ek olarak, Opera for Mac'te yerleşik bir reklam engelleyici, özel tarama modu ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilecek bir veri tasarrufu modu veri planınızda. Ayrıca size yardımcı olabilecek yerleşik bir VPN'e sahiptir. çevrimiçi ortamda güvende ve anonim kalın. Ek olarak, Mac için Opera Mac OS X'in en yeni sürümleriyle ve çeşitli yardımcı olabilecek yerleşik bir destek sistemine sahiptir. olabilecek sorunları giderirsiniz.
Editör
Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk, Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapar ve Türkçe içerikleri dünya genelindeki kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İşine duyarlı, öğrenmeye hevesli v..