Pinterest Save Button

Pinterest Save Button Android için Ücretsiz APK İndir

Sonsuza kadar kaydetmek için sabitleyin!

4.7/5 (9 Oys)
39 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Pinterest Save Button Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Pinterest Save Button 11.16 Android için

Favori pinlerinizi tek tıklamayla kaydedin - Pinterest Kaydet Düğmesi!

İndirme Boyutu 39 MB
Sürüm 11.16
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Pinterest, Inc.

Pinterest Kaydet Düğmesi nedir?

Pinterest Kaydet Düğmesi, kullanıcıların çevrimiçi buldukları resimleri ve videoları doğrudan Pinterest'lerine kaydedin tahtalar. Herhangi bir yere eklenebilen kurulabilir bir düğmedir. web sitesi veya blog ve hem Android hem de iOS için kullanılabilir cihazlar. Pinterest Kaydet Düğmesi ile kullanıcılar, çevrimiçi buldukları içeriği kolayca Pinterest panolarına kaydedin, favori görüntülerini ve videolarını takip etmeyi kolaylaştırıyor.

Pinterest Kaydet Düğmesi Nasıl Çalışır?

Pinterest Kaydet Düğmesi, eklenebilecek küçük bir düğmedir. herhangi bir web sitesi veya blog. Kurulduktan sonra, kullanıcılar düğmeyi tıklayabilir görüntülemekte oldukları görüntüyü veya videoyu doğrudan Pinterest panoları. Pinterest Kaydet Düğmesi her ikisinde de kullanılabilir Android ve iOS cihazlar ve kurulumu kolaydır.

Pinterest Kaydet Düğmesinin Faydaları

Pinterest Kaydet Düğmesi, kullanıcıların görüntüleri kaydetmesini kolaylaştırır ve çevrimiçi olarak buldukları videoları Pinterest panolarına yükler. Bu yapar favori içeriklerini takip etmeyi kolaylaştırır ve arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak daha kolay. Ek olarak, Pinterest Kaydet Düğmesi, web sitelerinin ve blogların Kullanıcılar buldukları içeriği kolayca kaydedebildikleri için Pinterest'te görünürlük web sitesinde veya blogda panolarına.

Android'de Pinterest Kaydet Düğmesini Yükleme

Pinterest Kaydet Düğmesini Android'e yüklemek kolaydır. Birinci, Pinterest uygulamasını açın ve sağ üstteki "+" simgesine dokunun köşe. Ardından, menüden “Kaydet Düğmesi” ni seçin. Ardından, Kaydet Düğmesini eklemek istediğiniz web sitesi veya blog URL'sine dokunun ve "Eklemek." Son olarak, verilen kodu kopyalayın ve bilgisayarınıza yapıştırın. web sitesi veya blogun HTML kodu.

Sonuç

Pinterest Kaydet Düğmesi, bunu kolaylaştıran kullanışlı bir araçtır kullanıcıların çevrimiçi buldukları resimleri ve videoları bilgisayarlarına kaydetmeleri için Pinterest panoları. Hem Android hem de iOS'a kurulumu kolaydır cihazlar ve web sitelerinin ve blogların kullanımlarını artırmasına yardımcı olabilir. Pinterest'te görünürlük. Pinterest Kaydet Düğmesi ile kullanıcılar şunları yapabilir: çevrimiçi buldukları içeriği hızlı ve kolay bir şekilde Pinterest'lerine kaydedin panoları, favori görsellerini takip etmeyi kolaylaştırıyor ve videolar.
Editör
Ayşe Şahin

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışan Ayşe Şahin, Türkçe metinleri titizlikle inceleyerek kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çeviriler sağlar. İşini özenle yapan ve başarılı sonuçlar elde et..