Post It Notes

Post It Notes PC için Ücretsiz İndir

Post-it Notlarla Kalın!

4.6/5 (12 Oys)
1.9 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Post It Notes Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Post It Notes 3.1 pencereler için

Post It Notları: Bizimle kalın ve hiçbir şeyi asla unutmayın!

İndirme Boyutu 1.9 MB
Sürüm 3.1
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici 3M

Post It Notes için bir yazılım uygulamasıdır Kullanıcıların dijital ortam oluşturmasına, depolamasına ve düzenlemesine olanak tanıyan Windows notlar. Basit ve sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece kullanıcılar hızlı bir şekilde notlarını oluşturun ve bunlara erişin. Ayrıca bir dizi sağlar kategoriler de dahil olmak üzere kullanıcıların notlarını düzenlemelerine yardımcı olacak özellikler, etiketler ve arama.

Post It Notes'un ana penceresi, kullanımı kolay bir not oluşturmak ve yönetmek için arayüz. Kullanıcılar yeni oluşturabilir doğrudan metin kutusuna yazarak veya sürükleyerek ve diğer uygulamalardan dosya bırakma. Notlar şu şekilde düzenlenebilir: kategoriler ve her not, kolay kullanım için anahtar kelimelerle etiketlenebilir aranıyor.

Post It Notes ayrıca, paylaşmak ve paylaşmak için bir dizi özellik sunar. notlar üzerinde işbirliği yapmak. Kullanıcılar notları diğer kullanıcılarla paylaşabilir veya herkesin görmesi için herkese açık hale getirin. Ayrıca yorum yapabilirler notlar alın ve başka biri hakkında yorum yaptığında bildirim alın notları.

Post It Notes, düzenlemesi gereken herkes için harika bir araçtır onların düşünceleri ve fikirleri. Kullanımı kolaydır ve bir dizi sağlar kullanıcıların notlarını düzenli tutmasına ve erişilebilir. Post It Notları ile, kullanıcılar hızla oluşturabilir, depolayabilir, ve notlarını başkalarıyla paylaşın.

Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.