Quick3DPlan

Quick3DPlan Windows için Ücretsiz İndirin

Alanınızı hızla 3 boyutlu olarak tasarlayın!

4.6/5 (9 Oys)
✔ En sonuncu - Duruşma
Quick3DPlan Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Quick3DPlan 6 pencereler için

Quick3DPlan ile 3D Tasarımın Gücünü Yaşayın - Hızlı, Kolay ve Uygun Maliyetli!

Sürüm 6
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Microcad Software
Gereksinimler
• Windows 7 or higher
• 2GB RAM
• Intel Core i3 processor or higher
• 2GB free disk space
• OpenGL 4.3 or higher
• DirectX 11 or higher
• Microsoft .NET Framework 4.6.2 or higher
Diğer Platform

Quick3DPlan: Quick3DPlan güçlü bir yazılımdır kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde çalışmasını sağlayan Windows uygulaması evleri veya işyerleri için 3D kat planları oluşturun. Onunla Sezgisel kullanıcı arabirimi, kullanıcılar hızlı ve kolay bir şekilde 3D oluşturabilir özel mobilyalar, ev aletleri ve diğer nesnelerle kat planları. Quick3DPlan ayrıca çok çeşitli özellikler sunar, örneğin kat planının görünümünü özelleştirme, doku ekleme ve hatta animasyonlar oluşturun. Quick3DPlan aşağıdakiler için mükemmel bir çözümdür: hızlı ve kolay bir şekilde 3D kat planı oluşturmak isteyen herkes.

Quick3DPlan, kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. 3D zemin oluşturmayı kolaylaştıran sürükle ve bırak arayüzü planlar. Kullanıcılar hızlı ve kolay bir şekilde mobilya, ev aletleri ekleyebilir ve diğer nesneleri kat planlarına ekleyin. Quick3DPlan ayrıca geniş bir kullanıcıların özelleştirmesine izin veren bir dizi özelleştirme seçeneği kat planlarına bakın, dokular ekleyin ve hatta animasyonlar oluşturun. Quick3DPlan ayrıca önceden hazırlanmış nesnelerden oluşan bir kitaplık sunar. herhangi bir kat planı için mükemmel nesneyi bulmak çok kolay.

Quick3DPlan ayrıca aşağıdakiler gibi bir dizi gelişmiş özellik sunar: zemine aydınlatma, gölgeler ve yansımalar ekleme yeteneği plan. Quick3DPlan ayrıca oluşturmak için bir dizi araç sunar. doku ekleme yeteneği gibi gerçekçi 3B modeller, malzemeler ve hatta animasyonlar oluşturun. Quick3DPlan ayrıca bir kat planları üzerinde paylaşım ve işbirliği için bir dizi araç, 3B kat planları üzerinde arkadaşlarınızla paylaşmak ve işbirliği yapmak kolaydır ve iş arkadaşları.

Quick3DPlan, Quick3DPlan'ı arayan herkes için mükemmel bir çözümdür. hızlı ve kolay bir şekilde 3B kat planları oluşturun. Sezgisel kullanıcı ile arayüz, güçlü özellikler ve çok çeşitli özelleştirme Quick3DPlan, seçenekler arayan herkes için mükemmel bir çözümdür. hızlı ve kolay bir şekilde 3D kat planı oluşturun. Quick3DPlan 3D kat planı oluşturmak isteyen herkes için mükemmel çözüm hızlı ve kolay.

Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..