RadioSure

RadioSure Windows için Ücretsiz İndirme

Kesin radyo eğlencesi için bağlanın!

4.6/5 (14 Oys)
6.37 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
RadioSure Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek RadioSure 2.2 pencereler için

En iyi müzik, haber ve eğlence için RadioSure'a bağlanın - 7/24!

İndirme Boyutu 6.37 MB
Sürüm 2.2
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici RadioSure
Gereksinimler
• Windows XP/Vista/7/8/10
• .NET Framework 4.0
• DirectX 9.0c
• 500 MHz processor
• 256 MB RAM
• 50 MB free disk space

RadioSure, kullanımı kolay, zengin özelliklere sahip bir Windows yazılımıdır. çevrimiçi radyo istasyonlarını dinlemek. 20.000'den fazla radyo istasyonu ile RadioSure dünyanın dört bir yanından çok çeşitli müzikler sunar, haberler, spor ve konuşma radyosu. Ayrıca çeşitli sunar özelleştirme seçenekleri, kullanıcıların dinlemelerini özelleştirmelerine olanak tanır kendi zevklerine göre deneyim.

Yazılım, sezgisel ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. sahip bir arama çubuğu ve bir liste ile gezinmesi kolay bir arayüz türe, dile ve ülkeye göre sıralanabilen istasyonlar. Kullanıcılar kolay erişim için favori istasyonlarını da kaydedebilir. Ek olarak, yazılım kayıt ve programlamayı destekler, kullanıcıların favori programlarını kaydetmelerine ve dinlemelerine olanak tanır sonra.

RadioSure ayrıca çeşitli gelişmiş özellikler sunar; ekolayzır, uyku zamanlayıcısı ve dahili çalar saat. aynı zamanda MP3, AAC, WMA gibi çeşitli ses formatlarını destekler ve OGG. Yazılım ayrıca yerleşik bir medya oynatıcı içerir ve kullanıcıların kendi müzik dosyalarını çalması.

RadioSure, radyo arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. kullanımı kolay radyo akışı yazılımı. Geniş ürün yelpazesi ile istasyonlar, özelleştirme seçenekleri ve gelişmiş özellikler, kesinlikle en seçici dinleyiciyi bile tatmin etmek için. sen olsan da Müzik, haber, spor veya konuşma radyosu arayan RadioSure, herkes için bir şeyler.

Editör
Sema Aksoy

Sema Aksoy, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev yaparken, güçlü iletişim becerileri ve dikkatli çalışma anlayışıyla Türkçe metinleri dünya genelinde kullanıcılara ulaştırır. Dil konusunda ti..