Recover My Files

Recover My Files PC için Ücretsiz İndir

Kayıp Dosyalarınızı Hızlı ve Kolayca Bulun!

4.6/5 (13 Oys)
212 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
Recover My Files Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Recover My Files 6.4 pencereler için

Dosyalarımı Kurtar: Nedeni ne olursa olsun, kaybolan verilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde geri alın!

İndirme Boyutu 212 MB
Sürüm 6.4
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici GetData Pty Ltd.
Diğer Platform

Dosyalarımı Kurtar güçlü ve kullanımı kolay Windows veri kurtarma yazılımı. hızlı ve kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı olur silinen dosyaları, belgeleri, fotoğrafları, videoları ve daha fazlasını kurtarın senin bilgisayarın. Gelişmiş tarama teknolojisi ile Recover My Dosyalar, kayıp dosyaları hızlı ve doğru bir şekilde bulabilir ve kurtarabilir. sabit sürücüler, USB sürücüler dahil olmak üzere her türlü depolama ortamı, hafıza kartları ve daha fazlası.

Yazılım, kullanıcı dostu ve sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır; kaybolan verilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde kurtarabilirsiniz. bir özelliği vardır Silinen dosyaları anında bulabilen gelişmiş arama motoru saniye. Dosyaları kurtarmadan önce de önizleyebilirsiniz, doğru dosyaları kurtardığınızdan emin olmanızı sağlar.

Recover My Files ayrıca güvenli bir veri kurtarma işlemi sunar. verilerinizin güvenli ve emniyetli olmasını sağlamak. Ayrıca geniş bir yelpaze sunar dosyaları kurtarma yeteneği gibi bir dizi gelişmiş özellik biçimlendirilmiş sürücülerden, hasarlı veya bozuk dosyalardan kurtarın bölümler ve silinen veya hasar görmüş dosyaları kurtarın bölümler.

Dosyalarımı Kurtar, ihtiyacı olan herkes için mükemmel bir seçimdir. kaybolan verileri hızlı ve kolay bir şekilde kurtarın. Kullanımı kolay, güvenli, ve çok çeşitli gelişmiş özellikler sunar. Gelişmiş yapısı ile tarama teknolojisi, kayıplarınızı hızlı ve kolay bir şekilde kurtarabilirsiniz veriler.

Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..