Recuva

Recuva Windows için Ücretsiz İndirin

Kayıp dosyaları hayata döndürün.

4.2/5 (9 Oys)
5.3 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Recuva Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Recuva 1.53 pencereler için

Recuva: Sadece birkaç tıklamayla kaybolan veya silinen dosyaları kolayca ve güvenli bir şekilde kurtarın!

İndirme Boyutu 5.3 MB
Sürüm 1.53
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Piriform Ltd.

Recuva güçlü bir Windows yazılımıdır Silinen dosyaları kurtarmanıza yardımcı olan uygulama bilgisayar. size yardımcı olabilecek ücretsiz ve kullanımı kolay bir araçtır. kayıp fotoğrafları, belgeleri, müzikleri, videoları, e-postaları ve diğer dosyaları kurtarın önemli dosyalar Recuva ile hızlı ve kolay bir şekilde iyileşebilirsiniz. bir sistem nedeniyle yanlışlıkla silinen veya kaybolan dosyalar kilitlenme.

Recuva basit ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. bir var hızlı bir şekilde taramanıza izin veren sezgisel kullanıcı arabirimi Silinen dosyalar için bilgisayar. Tarama tamamlandığında, şunları yapabilirsiniz: Bulunan dosyaları önizleyin ve hangilerini istediğinizi seçin. iyileşmek. Yazılım ayrıca şunları yapmanızı sağlayan gelişmiş bir moda da sahiptir: tarama ve kurtarma sürecini özelleştirin.

Recuva, güvenli ve güvenilir bir yazılım uygulamasıdır. kullanır verilerinizin güvenli bir şekilde kurtarılmasını sağlamak için gelişmiş algoritmalar ve güvenli bir şekilde. Yazılım ayrıca otomatik güncelleme özelliğine sahiptir. bu, onu en son güvenlik yamalarıyla güncel tutar ve özellikler.

Recuva, silinenleri kurtarması gereken herkes için harika bir araçtır dosyaları kendi bilgisayarından Kullanımı kolaydır ve güvenli bir ve kayıp verileri kurtarmanın güvenilir yolu. Recuva ile hızlı bir şekilde ve kaybolan fotoğrafları, belgeleri, müzikleri, videoları, e-postaları kolayca kurtarın, ve diğer önemli dosyalar.

Editör
Ayşe Şahin

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışan Ayşe Şahin, Türkçe metinleri titizlikle inceleyerek kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çeviriler sağlar. İşini özenle yapan ve başarılı sonuçlar elde et..