RoboForm

RoboForm Windows için Ücretsiz İndirme

Çevrimiçi kimliğinizi RoboForm ile güvenceye alın.

4.4/5 (13 Oys)
29.52 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
RoboForm Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek RoboForm 9.4 pencereler için

Parolalarınızı ve kişisel verilerinizi korumanın kolay ve güvenilir yolu olan RoboForm ile çevrimiçi kimliğinizi güvenceye alın.

İndirme Boyutu 29.52 MB
Sürüm 9.4
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Siber Systems, Inc.
Gereksinimler
• Windows 7, 8, 8.1, 10
• 32-bit or 64-bit
• .NET Framework 4.5.2
• Internet Explorer 11 or later
• Google Chrome
• Firefox
• Safari
• Opera
Diğer Platform

RoboForm, güçlü ve kapsamlı bir yazılım uygulamasıdır depolamayı, yönetmeyi ve korumayı kolaylaştıran Windows için şifreler ve diğer hassas bilgiler. yardımcı olmak için tasarlanmıştır hızlı ve güvenli bir şekilde şifrelerinizi ve diğer gizli veriler ve sizi otomatik olarak sık kullanılanlarınızda oturum açmak için web siteleri ve uygulamalar. RoboForm ile kolayca oluşturabilirsiniz, şifrelerinizi, kredi kartı bilgilerinizi ve diğer gizli verileri ve bunlara yalnızca birkaçıyla erişin tıklamalar.

RoboForm ayrıca, korumak için gelişmiş güvenlik özellikleri sağlar verileriniz. Verilerinizi güvende tutmak için güçlü şifreleme kullanır ve sizin için güvenli şifreler de oluşturabilir. Ayrıca bir içerir kolayca oluşturabilmeniz için parola oluşturucu ve parola yöneticisi ve kullandığınız her web sitesi veya uygulama için benzersiz şifreler saklayın. Ek olarak, RoboForm, kullanılabilecek güvenli bir tarayıcı içerir. çevrimiçi hesaplarınıza güvenli bir şekilde erişmek için.

RoboForm ayrıca, yapmak için çeşitli başka özellikler içerir. şifrelerinizi ve diğer verilerinizi yönetmek daha kolay. Bir form içerir Depoladığınız bilgilerle çevrimiçi formları hızlı bir şekilde doldurabilen doldurucu veri sağlar ve ayrıca güvenli notlar özelliği içerir. notları ve diğer bilgileri güvenli bir şekilde saklamak için. Bunlara ek olarak, RoboForm, aşağıdakileri yapmanıza izin veren bir yedekleme ve geri yükleme özelliği içerir: sistem çökmesi durumunda verilerinizi kolayca yedekleyin ve geri yükleyin veya diğer veri kaybı.

RoboForm, kullanımı kolay ve kapsamlı bir yazılımdır saklamayı, yönetmeyi ve yönetmeyi kolaylaştıran Windows için bir uygulamadır. şifrelerinizi ve diğer hassas bilgilerinizi koruyun. Onunla gelişmiş güvenlik özellikleri, şifre oluşturucu ve form doldurucu, güvenli bir şekilde depolaması ve saklaması gereken herkes için harika bir çözümdür. şifrelerini ve diğer gizli verilerini yönetin.

Editör
Onur Çetin

Onur Çetin, Filepedia.net'te başarılı bir Türkçe çevirmen olarak çalışırken, güçlü dil bilgisi ve kültürel farkındalığıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İ..