Snapchat

Snapchat Windows PC için indirin

Fotoğraf çekin, gününüzü paylaşın!

4.3/5 (9 Oys)
103 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Snapchat Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Snapchat 12.34 pencereler için

Snapchat, arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantıda kalmanın eğlenceli ve hızlı yolu. 24 saat sonra kaybolan fotoğraf ve videolarla hayatınızı gerçek zamanlı olarak paylaşın.

İndirme Boyutu 103 MB
Sürüm 12.34
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Snapchat, Inc.
Gereksinimler
• Windows 7 or later
• 2GB of RAM
• 1GB of available storage
• A compatible graphics card
• A compatible sound card
• An internet connection
Diğer Platform

Snapchat, kullanıcıların ve bir süre sonra kaybolan fotoğraflar, videolar ve mesajlar alın. kısa süre. Uygulama ilk olarak 2011 yılında Evan tarafından başlatıldı. Spiegel, Bobby Murphy ve Reggie Brown okulda öğrenciyken Stanford Üniversitesi. Bugün, Snapchat günlük 280 milyondan fazla aktif kullanıcılar, onu en popüler sosyal medyalardan biri yapıyor dünyadaki platformlar.

Snapchat'in Özellikleri

Snapchat, onu benzersiz kılan çeşitli özellikler sunar diğer sosyal medya uygulamaları arasında. En popüler özelliklerden biri, fotoğraf veya video olan "snap" gönderme yeteneği alıcı tarafından görüntülendikten sonra kaybolur. Kullanıcılar ayrıca ekleyebilir daha eğlenceli hale getirmek için fotoğraflarına filtreler, çıkartmalar ve metin ekleyin ve ilgi çekici.

Snapchat'in bir başka popüler özelliği de "Hikayeler"dir. kullanıcıların bir anlık görüntü koleksiyonunu paylaşmasına olanak tanıyan özellik 24 saate kadar tüm arkadaşları tarafından görüntülenebilir. Kullanıcılar şunları yapabilir: Ayrıca "Keşfet" özelliği ile yeni içerikler keşfedebilirsiniz. medya iş ortaklarından derlenmiş içeriğe sahiptir.

Snapchat Kullanım Alanları

Snapchat, çeşitli nedenlerle her yaştan kullanıcı arasında popülerdir nedenlerle. Birçok kişi, arkadaşlarıyla bağlantıda kalmak için uygulamayı kullanıyor ve aile, günlük yaşamlarının güncellemelerini ve fotoğraflarını paylaşarak. Diğerleri bunu ünlüleri, etkileyicileri ve medyayı takip etmek için kullanıyor eğlence ve bilgi için iş ortakları.

Snapchat, işletmeler ve pazarlamacılar Birçok marka, ulaşmak için uygulamayı kullanarak başarıya ulaştı. genç kitleler ve ürünlerini sponsorlu aracılığıyla tanıtın filtreler ve lensler.

Snapchat için İpuçları ve Püf Noktaları

Snapchat'te yeniyseniz, biraz bunaltıcı olabilir. ilk.

İşte size yardımcı olacak birkaç ipucu ve püf noktası başladı:

Kişiliğinize kişilik katmak için filtreler ve mercekler kullanın enstantane.
Kaydetmek ve paylaşmak için "Anılar" özelliğinden yararlanın En sevdiğiniz enstantaneleriniz. arkadaşlar ve dünyanın dört bir yanından yeni içerikler keşfedin snaps gibi farklı türde içeriklerle denemeler yapın, en iyi neyin işe yaradığını görmek için hikayeler ve canlı yayınlar sen.

Sonuç

Snapchat, çok yönlü ve popüler bir sosyal medya uygulamasıdır. her yaştan kullanıcı için çeşitli özellikler sunar. sen olsan da arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantıda kalmak veya tanıtım yapmak için kullanmak işiniz için Snapchat güçlü bir araç olabilir. Bunları takip ederek ipuçları ve püf noktaları ve farklı içerik türleri ile denemeler yapmak, uygulamadan en iyi şekilde yararlanabilir ve fotoğraflarınızın öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. kalabalıktan.


Editör
Burak Kaya

Filepedia.net'te görev yapan Türkçe çevirmen Burak Kaya, Türkçe içerikleri anlaşılır ve etkili bir şekilde sunarak küresel kullanıcıların deneyimini zenginleştirir. İşine sadık, hızlı ve özenli çalışa..