Surfshark

Surfshark Windows için Ücretsiz İndirme

Surfshark ile çevrimiçi dünyanızın güvenliğini sağlayın.

4.6/5 (13 Oys)
56.18 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
Surfshark Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Surfshark 4.6 pencereler için

Güvenli, hızlı ve güvenilir internet erişimi için nihai VPN olan Surfshark ile çevrimiçi gizliliğinizi güvence altına alın.

İndirme Boyutu 56.18 MB
Sürüm 4.6
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Surfshark
Gereksinimler
• Windows 7 or higher
• Intel Pentium 4 or higher
• 1 GB RAM
• 200 MB of free disk space
• Internet connection

Surfshark: Üstün Windows Yazılımı

Surfshark, çevrimiçi gizlilik için nihai Windows yazılımıdır ve güvenlik. Verilerinizi güvende ve güvende tutmak için tasarlanmıştır Web'de gezinirken. Surfshark ile şunlara erişebilirsiniz: tam anonimlik ve mahremiyet ile internet. Ayrıca size sağlar herhangi bir web sitesine güvenli bir bağlantı ile, böylece olmadan göz atabilirsiniz verilerinizin açığa çıkması konusunda endişelenmek.

Surfshark'ın kullanımı kolaydır ve basit, kullanıcı dostu bir arayüz. Aynı zamanda son derece özelleştirilebilir, özelleştirmenize izin verir ayarlarınızı kendi ihtiyaçlarınıza göre çeşitli arasından seçim yapabilirsiniz OpenVPN, IKEv2 ve WireGuard gibi güvenlik protokolleri verilerinizin her zaman güvende olduğundan emin olun. Ayrıca bir öldürme anahtarı da ayarlayabilirsiniz. bağlantınız açıksa verilerinizin asla açığa çıkmamasını sağlamak için kayıp.

Surfshark, kalmanıza yardımcı olacak çeşitli özellikler de sunar gezinirken güvenli. Sizi tutmak için yerleşik bir reklam engelleyiciye sahiptir. kötü amaçlı reklamlardan korunmanın yanı sıra korumak için bir kötü amaçlı yazılım tarayıcısı sizi kötü amaçlı yazılımlardan Ayrıca kayıt tutmama politikası vardır, bu nedenle veriler asla saklanmaz veya üçüncü taraflarla paylaşılmaz. Bunlara ek olarak, Surfshark'ın katı bir kayıt tutmama politikası vardır, bu nedenle verileriniz asla paylaşılmaz veya depolanır.

Surfshark, çevrimiçi gizlilik için mükemmel bir Windows yazılımıdır ve güvenlik. Kullanımı kolaydır, son derece özelleştirilebilir ve gezinirken sizi güvende tutacak çeşitli özellikler. İle Surfshark ile internete tamamen anonim olarak erişebilirsiniz ve gizlilik, böylece verilerinizin saklanması konusunda endişelenmeden göz atabilirsiniz. açığa çıktı.

Editör
Sema Aksoy

Sema Aksoy, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev yaparken, güçlü iletişim becerileri ve dikkatli çalışma anlayışıyla Türkçe metinleri dünya genelinde kullanıcılara ulaştırır. Dil konusunda ti..