Telegram Messenger

Telegram Messenger Mac için Ücretsiz İndir

Telegram ile güvenli mesajlaşma kolaylaştı.

4.7/5 (14 Oys)
80.6 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Telegram Messenger Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Telegram Messenger 9.0 Mac için

Hızlı, güvenli ve kullanımı kolay Telegram Messenger ile dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantıda kalın!

İndirme Boyutu 80.6 MB
Sürüm 9.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Mac
Geliştirici Telegram
Gereksinimler
• macOS 10.12 or later
• 64-bit processor

Telegram Messenger nedir?

Telegram Messenger, ücretsiz, bulut tabanlı bir mesajlaşma ve seslendirmedir Rus girişimci Pavel Durov tarafından geliştirilen IP hizmeti. Bu iOS, Android, Windows Phone, macOS, Linux ve Pencereler. Telegram Messenger, güvenli, hızlı ve güvenilir kullanıcıların mesaj, fotoğraf göndermesine izin veren mesajlaşma platformu, videolar ve her türden dosya.

Neden Telegram Messenger Kullanmalı?

Telegram Messenger, onu bir hale getiren çeşitli özellikler sunar. mesajlaşma ve iletişim için mükemmel seçim. ile güvenlidir uçtan uca şifreleme, ücretsiz ve açık kaynaktır. aynı zamanda grup sohbetleri, kanallar gibi çok çeşitli özellikler sunar. botlar, çıkartmalar ve daha fazlası. Ayrıca son derece özelleştirilebilir, Kullanıcılar, uygulamanın görünümünü ve verdiği hissi özelleştirmek için.

Mac'te Telegram Messenger Nasıl Kurulur

Telegram Messenger'ı Mac'e yüklemek kolay ve basittir. Tek yapmanız gereken Telegram web sitesini ziyaret etmek ve programı indirmek. Mac sürümü. İndirme tamamlandıktan sonra, sadece çift tıklayın kurulum sürecini başlatmak için dosya. girmeniz istenecek yüklemeyi tamamlamak için Apple Kimliğiniz ve parolanız.

Mac'te Telegram Messenger'ı Kullanma

Telegram Messenger Mac'inize yüklendikten sonra başlayabilirsiniz hemen kullanıyor. Yeni bir hesap oluşturabilir veya bir hesapla giriş yapabilirsiniz. mevcut olan Ayrıca uygulamanın görünümünü ve verdiği hissi özelleştirebilirsiniz. gruplar, kanallar ve botlar oluşturmanın yanı sıra. ayrıca gönderebilirsiniz mesajlar, fotoğraflar, videolar ve her türden dosya.

Sonuç

Telegram Messenger, mesajlaşma ve mesajlaşma için mükemmel bir seçimdir. iletişim. Güvenli, ücretsiz ve açık kaynaklıdır ve son derece özelleştirilebilir gibi çok çeşitli özellikler de sunar. grup sohbetleri, kanallar, robotlar, çıkartmalar ve daha fazlası. yükleme Mac'te Telegram Messenger kolay ve basittir ve bir kez kurulur, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Editör
Selin Demir

Filepedia.net'te uzman Türkçe çevirmen olarak çalışan Selin Demir, Türkçe içerikleri doğru ve güncel tutarak dünya genelindeki kullanıcıların anlayışını geliştirmeye yardımcı olur. Kendini sürekli gel..