TickTick

TickTick Android için APK'yı indirin

TickTick ile hayatı düzenleyin: İşleri Tamamlayın!

4.2/5 (9 Oys)
28.5 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
TickTick Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek TickTick 6.6 Android için

TickTick ile Düzenli ve Yolda Kalın!

İndirme Boyutu 28.5 MB
Sürüm 6.6
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Appest Inc.
Gereksinimler
• Android 4.4 or higher
• 1GB RAM or higher

Android için TickTick: Meşgul için En İyi Yapılacaklar Listesi Uygulaması İnsanlar

Birden fazla görevi takip etmesi gereken meşgul bir insan mısınız? Eğer Öyleyse, Android için TickTick'i kontrol etmeniz gerekiyor. Bu uygulama organize olmanıza ve yapılacaklar listenizin başında olmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Sezgisel tasarımı, güçlü özellikleri ve yardımcı hatırlatıcılar, TickTick meşgul insanlar için mükemmel bir araçtır.

Sezgisel Tasarım

Android için TickTick, temiz ve sezgisel bir tasarıma sahiptir. kullanımı kolay. Uygulama farklı bölümler halinde düzenlenmiştir, böylece tamamlamanız gereken görevleri hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. ayrıca yapabilirsin uygulamanın görünümünü ve verdiği hissi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.

Güçlü Özellikler

Android için TickTick, çeşitli güçlü özelliklerle birlikte gelir. düzenli kalmayı kolaylaştırın. Görevler ve hatırlatıcılar oluşturabilir, son tarihler belirleyin ve hatta görevleri başkalarıyla paylaşın. uygulama aynı zamanda görevlerinizi birden fazla cihaz arasında senkronize etmenize olanak tanır, böylece nerede olursanız olun yapılacaklar listenizin başında kalın.

Faydalı Hatırlatmalar

Android için TickTick ayrıca yardımcı olabilecek hatırlatıcılarla birlikte gelir. görevlerinizin başında kalmanıza yardımcı olur. Şunlar için hatırlatıcılar ayarlayabilirsiniz: belirli görevler ve uygulama zamanı geldiğinde sizi bilgilendirecektir. onları tamamla Bu, yapılacaklar listenizin başında kalmanızı kolaylaştırır ve çatlaklardan hiçbir şeyin kaçmadığından emin olun.

Sonuç

Android için TickTick, ihtiyacı olan meşgul insanlar için mükemmel bir araçtır. düzenli kalmak için. Sezgisel tasarımı, güçlü özellikleri ile, ve yararlı hatırlatıcılar, TickTick herkes için mükemmel bir uygulamadır. birden fazla görevi takip etmesi gerekiyor. Yani eğer bir güvenilir yapılacaklar listesi uygulaması, o zaman kesinlikle kontrol etmelisiniz Android için Tik Tik.
Editör
Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk, Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapar ve Türkçe içerikleri dünya genelindeki kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İşine duyarlı, öğrenmeye hevesli v..