Twitter

Twitter Windows için Ücretsiz İndirme

Hayatı tutku ve amaç ile yaşa.

4.6/5 (15 Oys)
380 KB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Twitter Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Twitter 7.0 pencereler için

Pozitifliğin gücünü bizimle keşfedin! Harekete katılın ve bugün neşe, sevgi ve nezaket yayın!

İndirme Boyutu 380 KB
Sürüm 7.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Twitter Inc.

Windows için Twitter: Nasıl Kurulur ve Kullanılır

Twitter nedir?

Twitter, kullanıcılarına izin veren popüler bir sosyal medya platformudur. takipçileriyle mesaj, fotoğraf ve video paylaşın. Bu biridir üzerinde ile dünyanın en popüler sosyal medya ağlarından Aylık 330 milyon aktif kullanıcı. Twitter her ikisinde de kullanılabilir masaüstü ve mobil cihazlar ve bir web üzerinden erişilebilir tarayıcı veya resmi Twitter uygulaması.

Neden Windows'ta Twitter Kullanmalı?

Twitter'ı Windows'ta kullanmak, bağlantıda kalmanın harika bir yolu olabilir. arkadaşlar, aile ve iş arkadaşları. Windows kullanıcıları tam olarak erişebilir dahil olmak üzere Twitter platformunda bulunan bir dizi özellik doğrudan mesajlaşma, diğer kullanıcıları takip etme ve özel listeler oluşturma. Ek olarak, Windows kullanıcıları Twitter uygulamasından yararlanabilir, web tarayıcısından daha akıcı bir deneyim sunan sürüm.

Windows'ta Twitter Nasıl Kurulur

Twitter'ı Windows'a yüklemek basit ve kolaydır işlem. Başlamak için Microsoft Store'u açın ve "Twitter." Resmi Twitter uygulamasını seçin ve başlamak için "Al"a tıklayın kurulum süreci. Kurulum tamamlandığında, siz uygulamayı açabilir ve Twitter hesabınızla giriş yapabilirsiniz.

Windows'ta Twitter Nasıl Kullanılır

Twitter'ı Windows'ta kullanmak, onu diğer cihazlarda kullanmaya çok benzer. cihazlar. Giriş yaptıktan sonra, tüm bilgilere erişebileceksiniz. platformda bulunan özellikler. Mesajlar, fotoğraflar gönderebilirsiniz, ve videolar, diğer kullanıcıları takip edin ve diğer kullanıcılara doğrudan mesaj gönderin. Ek olarak, özel listeler oluşturmak için Twitter uygulamasını kullanabilirsiniz. analizler ve içgörüler gibi gelişmiş özelliklere erişin.

Sonuç

Twitter, arkadaşlarınızla, ailenizle ve iş arkadaşları. Windows kullanıcıları, tüm ürün yelpazesinden yararlanabilir. resmi yükleyerek platformda bulunan özellikler Twitter uygulaması. Uygulamayı yüklemek basit bir işlemdir ve bir kez yüklendikten sonra yükledikten sonra, web sitesinde bulunan tüm özelliklere kolayca erişebilirsiniz. platform.
Editör
Elif Doğan

Elif Doğan, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak hizmet verirken, disiplinli ve düşünceli çalışma tarzıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcılara sunar. Dil ve kültür konularında derin bilgiy..