Twitter

Twitter Mac için Ücretsiz İndir

Hayatı tutku ve amaç ile yaşa.

4.4/5 (14 Oys)
✔ En sonuncu - Özgür
Twitter Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Twitter 9.10 Mac için

Güne gülümseyerek başla! Eğlence, arkadaşlık ve kahkaha dolu bir sabah için bize katılın - #SmileEveryDay

Sürüm 9.10
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Mac
Geliştirici Twitter Inc.
Gereksinimler
• Mac OS X 10.10 or later
• 64-bit Intel processor
• 1GB of RAM
• 200MB of available storage

Twitter nedir?

Twitter, kullanıcılarına izin veren popüler bir sosyal medya platformudur. takipçileriyle "tweet" olarak bilinen kısa mesajlar paylaşın. BT ile en yaygın kullanılan sosyal ağlardan biri haline gelmiştir. 330 milyon aktif kullanıcı. Twitter birden fazla kullanılabilir web, iOS, Android ve Mac dahil olmak üzere platformlar.

Mac'te Twitter Nasıl Kurulur

Twitter'ı Mac'e yüklemek basit bir işlemdir. Tek yapman gereken uygulamayı Mac App Store'dan indirmektir. Bunu yaptıktan sonra, mevcut Twitter hesabınızla giriş yapabilir veya yeni bir Twitter hesabı oluşturabilirsiniz. bir.

Twitter'ı Mac'te kullanma

Twitter'ı Mac'inize yükledikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. derhal. Yeni tweetler oluşturabilir, diğer kullanıcılara cevap verebilir ve konuları veya kişileri arayın. Ayrıca zaman çizelgenizi de görüntüleyebilirsiniz; takip ettiğiniz kişilerin tweetlerini gösterir.

Mac'te Twitter Özellikleri

Mac için Twitter, aşağıdakileri kolaylaştıran bir dizi özellik sunar: kullanmak. Profilinize erişebilir, zaman çizelgenizi görüntüleyebilir ve arama yapabilirsiniz. konular veya insanlar için. Gizlemek için “Sessiz” özelliğini de kullanabilirsiniz. belirli kullanıcılardan veya konulardan gelen tweet'ler. Ek olarak şunları yapabilirsiniz: uygulamanın görünümünü temalarla özelleştirin.

Sonuç

Twitter, üzerinde kullanılabilen popüler bir sosyal medya platformudur. Mac dahil birden çok platform. Uygulamayı yüklemek kolaydır ve Bunu yaptıktan sonra, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. twitter Mac için kullanımı kolaylaştıran bir dizi özellik sunar, uygulamanın görünümünü temalarla özelleştirme yeteneği dahil.
Editör
Selin Demir

Filepedia.net'te uzman Türkçe çevirmen olarak çalışan Selin Demir, Türkçe içerikleri doğru ve güncel tutarak dünya genelindeki kullanıcıların anlayışını geliştirmeye yardımcı olur. Kendini sürekli gel..

Arkadaşlarınla ​​paylaş