UltraStar Deluxe

UltraStar Deluxe PC için Ücretsiz İndir

UltraStar Deluxe ile kalbinizden geçenleri söyleyin!

4.5/5 (13 Oys)
97.7 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
UltraStar Deluxe Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek UltraStar Deluxe 2020.4 pencereler için

UltraStar Deluxe ile mükemmel karaoke partisini deneyimleyin - şarkı söyleyin, dans edin ve eğlenin!

İndirme Boyutu 97.7 MB
Sürüm 2020.4
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Gereksinimler
• Windows 7 or later
• .NET Framework 4.6.1 or later
• DirectX 9 or later
• 1 GHz processor
• 512 MB RAM
• 1024x768 display resolution
• DirectX compatible sound card
• 100 MB free disk space
Diğer Platform

UltraStar Deluxe, Windows için heyecan verici bir karaoke yazılımıdır. BT kullanıcıların şarkıya eşlik etmelerini sağlayan tam özellikli bir karaoke oyunudur. en sevdikleri şarkılar Yazılım çok çeşitli içerir güçlü bir şarkı düzenleyici, birden fazla kitaplık dahil olmak üzere özellikler 10.000 şarkı ve çeşitli oyun modları. Ayrıca destekler birden çok dilde kullanılabilir ve çeşitli donanımlarla kullanılabilir, örneğin mikrofonlar ve hoparlörler olarak.

Şarkı düzenleyici, kullanıcıların kendi şarkılarını oluşturmasına, mevcut şarkılar ve kendi karaoke deneyimlerini özelleştirin. bu şarkı kitaplığı sürekli büyüyor ve kullanıcılar yenilerini indirebilir internetten şarkılar Oyun modları arasında klasik karaoke, düet modu ve takım modu. Oyuncular ayrıca kendi özellerini de oluşturabilirler. oyun modları.

UltraStar Deluxe ayrıca çeşitli özelleştirmeler içerir seçenekler. Oyuncular, şarkıların perdesini ve hızını şu şekilde ayarlayabilir: hacim ve dengenin yanı sıra. gibi efektler de ekleyebilirler. yankı ve yankı. Yazılım ayrıca çeşitli içerir yıldız alanı ve 3B küre gibi görselleştirmeler.

UltraStar Deluxe, Windows için mükemmel bir karaoke yazılımıdır. Kullanımı kolaydır ve çok çeşitli özelliklere sahiptir. Harika arkadaşlarınızla ve ailenizle eğlenmenin bir yolu ve kesinlikle saatlerce eğlence. İster bir karaoke tutkunu olun, ister Sadece zaman geçirmenin eğlenceli bir yolunu arayan UltraStar Deluxe, mükemmel seçim.

Editör
Elif Doğan

Elif Doğan, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak hizmet verirken, disiplinli ve düşünceli çalışma tarzıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcılara sunar. Dil ve kültür konularında derin bilgiy..