UltraViewer

UltraViewer PC için Ücretsiz İndir

Herhangi bir uzak masaüstünü kolaylıkla kontrol edin.

4.2/5 (10 Oys)
3.3 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
UltraViewer Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek UltraViewer 6.5 pencereler için

UltraViewer, uzaktan masaüstü kontrolü için en üst düzey çözümdür - güvenli ve güvenilir yazılımımız, dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir bilgisayara erişmenize ve bunları yönetmenize olanak tanır, böylece kolaylıkla çalışabilir, işbirliği yapabilir ve destek sağlayabilirsiniz. Şimdi dene!

İndirme Boyutu 3.3 MB
Sürüm 6.5
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici UltraViewer
Gereksinimler
• Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
• 32-bit and 64-bit
• .NET Framework 4.0 or higher
• CPU: 1GHz or higher
• RAM: 512MB or higher
• Disk Space: 10MB or higher

Ultraviewer, kullanıcıların bilgisayarları uzaktan kontrol edin. Ultraviewer popüler bir yazılım olsa da birçok kullanışlı özelliğe sahip, piyasada başka seçenekler de var daha iyi işlevsellik ve güvenlik sağlayan. Bu yazıda, biz Ultraviewer'ın alternatiflerini ve benzersiz özelliklerini tartışacak özellikler.

TeamViewer

TeamViewer, yaygın olarak kullanılan bir uzak masaüstü yazılımıdır ve birçok gelişmiş özellik. TeamViewer'ın avantajlarından biri, kullanıcıların bağlantı kurmasını sağlayan platformlar arası uyumluluk Windows, Mac ve Linux cihazları. TeamViewer ayrıca uçtan uca Güvenli uzak bağlantılar için şifreleme, onu ideal hale getirir uzaktan çalışma ve ortak çalışma için çözüm.

Herhangi Bir Masa

Diğer bir popüler uzak masaüstü yazılımı da AnyDesk'tir. Biliniyor için ideal kılan hızlı ve verimli performansı için uzaktan oyun ve akış. AnyDesk, bankacılık standardı TLS 1.2'yi kullanır güvenli uzak bağlantılar sağlamak için teknoloji.

Ayrıca, AnyDesk benzersiz bir takma ad özelliği sunar. Kullanıcıların bir kullanıcı adı yerine kişiselleştirilmiş bir kullanıcı adıyla bağlantı kurmasına olanak tanır. sayısal IP adresi.

Chrome Uzak Masaüstü

Chrome Remote Desktop, aşağıdakileri sağlayan bir uzak masaüstü yazılımıdır: kullanıcıların Google Chrome kullanarak bilgisayarlarına uzaktan erişmelerini sağlar. Bu yazılımın kurulumu ve kullanımı kolaydır, bu da onu aşağıdakiler için ideal bir çözüm haline getirir: teknik olmayan kullanıcılar

Chrome Uzak Masaüstü, bir PIN veya Google hesabı girişi, onu uzaktan erişim için güvenli bir seçenek haline getirir bağlantılar.

Sıçrama

Splashtop, sağlamaya odaklanan bir uzak masaüstü yazılımıdır. hızlı ve verimli performans. Yüksek çözünürlüklü bir görüntü sunar. kullanıcıların video ve ses akışı yapmalarını sağlayan akış özelliği gerçek zamanlı.

Splashtop, TLS ve 256 bit AES kullanarak güvenli bağlantılar sağlar şifreleme. Ek olarak, Splashtop birkaç benzersiz özellik sunar, sürükle ve bırak dosya aktarımı ve uzaktan yazdırma gibi.

Sonuç

Ultraviewer popüler bir uzak masaüstü yazılımı olsa da, piyasada daha iyi işlevsellik sağlayan diğer seçenekler nelerdir? ve güvenlik. TeamViewer, bunun için mükemmel bir seçimdir. platformlar arası uyumluluk ve güvenli uzak bağlantılar. Herhangi Bir Masa uzaktan oyun oynama ve akış için idealdir ve kişiselleştirilmiş takma ad özelliği benzersizdir.

Chrome Uzak Masaüstü, teknik olmayan uygulamalar için kullanımı kolay bir seçenektir kullanıcılar ve Splashtop ile hızlı ve verimli performans sağlar HD akış özelliği. Bu makalenin seçim yapmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. ihtiyaçlarınız için en iyi uzak masaüstü yazılımı.

v

Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.