USB-AV Antivirus

USB-AV Antivirus Windows için Ücretsiz İndirin

USB Cihazlarınızı USB-AV Antivirus ile Koruyun

4.3/5 (10 Oys)
19.8 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
USB-AV Antivirus Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek USB-AV Antivirus 4.4 pencereler için

USB cihazlarınızı koruyan ve verilerinizi her tür kötü amaçlı yazılım ve virüse karşı koruyan hafif ve güvenilir antivirüs çözümü olan USB-AV Antivirus ile hareket halindeyken korunmaya devam edin

İndirme Boyutu 19.8 MB
Sürüm 4.4
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Gereksinimler
• Windows XP/Vista/7/8/10
• Pentium III or higher
• 256 MB RAM
• 50 MB of free disk space

USB AV antivirus, bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olan hayati bir yazılımdır. aracılığıyla sisteminize bulaşabilecek kötü amaçlı dosyalardan bilgisayarınızı USB sürücüler. Bu yazımızda önemine değineceğiz. güvenilir bir USB AV antivirüsüne sahip olmak, nasıl çalıştığı ve anahtarı özellikler.

USB AV Antivirüs İhtiyacı

USB sürücülerin giderek artan kullanımıyla birlikte, Onlarla birlikte gelen çeşitli tehditlere karşı bilgisayarınızı koruyun. USB sürücüler genellikle bilgisayarlar arasında dosya aktarmak için kullanılır ve bu, sisteminizi sayısız virüse, kötü amaçlı yazılıma ve diğer sisteminize zarar verebilecek, hassas bilgileri çalabilecek kötü amaçlı programlar bilgi verebilir ve hatta bilgisayarınızı işe yaramaz hale getirebilir.

Güvenilir bir USB AV antivirüs yazılımı, bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olabilir. bilgisayar ve onu bu kötü amaçlı dosyalardan koruyun. gerçek zamanlı tarayarak, olabilecek virüsleri veya kötü amaçlı yazılımları algılayabilir ve kaldırabilir. bilgisayarınıza bulaşmadan önce USB sürücünüzde bulunun. bilgisayar.

USB AV Antivirus Nasıl Çalışır?

USB AV antivirüs yazılımı, USB sürücünüzü tarayarak çalışır. herhangi bir kötü amaçlı dosya ve bilgisayarınıza bulaşmadan önce bunları engelleme bilgisayar. Bilgisayarınıza bir USB sürücü taktığınızda, yazılım, virüsleri algılamak için otomatik olarak gerçek zamanlı olarak tarar, solucanlar veya diğer kötü amaçlı programlar.

Yazılım ayrıca, dosyanızı manuel olarak tarama seçeneği de sunar. USB sürücü, size sisteminizin her zaman korumalı. Bu özellik özellikle istediğinizde kullanışlıdır. farklı bir bilgisayarda kullanılmış bir USB sürücüsünü taramak için.

USB AV Antivirus'ün Temel Özellikleri

USB AV antivirüs yazılımı çeşitli özelliklerle birlikte gelir bu da onu herhangi bir bilgisayar kullanıcısı için vazgeçilmez bir araç haline getiriyor.

Temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

Gerçek Zamanlı Tarama

USB AV antivirüs yazılımı, USB sürücünüzü gerçek zamanlı olarak tarar, önce herhangi bir kötü amaçlı dosyanın tespit edilmesini ve engellenmesini sağlamak bilgisayarınıza bulaşabilirler.

Manuel Tarama

Yazılım, USB sürücünüzü manuel olarak taramanıza izin vererek, USB sürücünüzün ne zaman ve nasıl taranacağı konusunda kontrol eklediniz.


Otomatik Güncellemeler

Yazılım kendini en son virüsle otomatik olarak günceller tanımlar, sisteminizin her zaman karşı korunmasını sağlar en son tehditler.

Karantina

Yazılım, USB sürücünüzde herhangi bir kötü amaçlı dosya algılarsa, onları otomatik olarak karantinaya alır ve yapmalarını sağlar bilgisayarınıza bulaşmaz.

Sonuç

USB AV antivirüs yazılımı, koruma için temel bir araçtır Bilgisayarınızı, sisteminize bulaşabilecek kötü amaçlı dosyalardan USB sürücüler aracılığıyla. Gerçek zamanlı tarama özelliği ile manuel tarama, otomatik güncellemeler ve karantina özellikleri sayesinde şundan emin olabilirsiniz: sisteminiz her zaman en son tehditlere karşı korunur.

Editör
Burak Kaya

Filepedia.net'te görev yapan Türkçe çevirmen Burak Kaya, Türkçe içerikleri anlaşılır ve etkili bir şekilde sunarak küresel kullanıcıların deneyimini zenginleştirir. İşine sadık, hızlı ve özenli çalışa..