Viber

Viber Ücretsiz APK İndirme

Dünyayı Viber ile Bağlamak

4.6/5 (10 Oys)
162.4 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Viber Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Viber 20.0 Android için

Viber ile Bağlantıda Kalın: Her Yerde Ücretsiz Aramaların ve Mesajların Keyfini Çıkarın!

İndirme Boyutu 162.4 MB
Sürüm 20.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Viber Media, Inc.
Gereksinimler
• Android 4.4 or higher
• 1GB of RAM or higher
• At least 40MB of free storage space

Android için Viber: Bağlantıda Kalmanın En İyi Yolu

Android için Viber, kullanıcıların arkadaşlarınızla, ailenizle ve iş arkadaşlarınızla bağlantıda kalmak için. Onunla Sezgisel arayüz, Viber mesaj göndermeyi kolaylaştırır, herhangi bir yerde, istediğiniz kişiyle arama yapın ve fotoğraf ve video paylaşın. İkisinden biri sevdiklerinizle iletişimde kalmanın bir yolunu arıyorsunuz veya güvenilir bir iş iletişimi aracına ihtiyacınız varsa, Android için Viber mükemmel seçim

Arkadaşlarınız ve Ailenizle Bağlantıda Kalın

Android için Viber, arkadaşlarınızla bağlantıda kalmanın mükemmel bir yoludur. arkadaşlar ve aile. Sezgisel arayüzü ile kolayca herhangi biriyle mesaj gönderin, arama yapın ve fotoğraf ve video paylaşın, herhangi bir yer. İster eski bir arkadaşınızla görüşün, ister burada kalın ailenizle iletişim halindeyken, Android için Viber kalmayı kolaylaştırır bağlı.

Kristal Netlikte Aramalar Yapın

Android için Viber, kristal netliğinde aramalar yapmayı kolaylaştırır herhangi biri, herhangi bir yer. Gelişmiş ses teknolojisi ile yapabilecekleriniz nerede olursanız olun, kristal netliğinde kalitede çağrılar. İkisinden biri Sevdiklerinize bir telefon görüşmesi yapıyorsunuz veya arama yapmanız gerekiyor. önemli bir iş görüşmesi, Android için Viber, aramalarınızın her zaman kristal berraklığındadır.

Fotoğrafları ve Videoları Anında Paylaşın

Android için Viber, fotoğraf ve videoları paylaşmayı kolaylaştırır herhangi biri, herhangi bir yer. Sezgisel arayüzü ile kolayca gönderebilirsiniz. fotoğrafları ve videoları arkadaşlarınıza ve ailenize gönderin. sen olsan da komik bir anı veya özel bir anıyı paylaşmak, Android için Viber fotoğraf ve videoları herkesle, her yerde paylaşmak kolaydır.

Uçtan Uca Şifreleme ile Güvende Kalın

Android için Viber, konuşmalarınızın her zaman güvende olmasını sağlar uçtan uca şifreleme ile. Uçtan uca şifreleme ile, mesajlar ve çağrılar her zaman güvenli ve özeldir. sen olsan da bir arkadaşınıza mesaj göndermek veya iş görüşmesi yapmak için Viber Android, görüşmelerinizin her zaman güvenli olmasını sağlar.

En Son Özelliklerle Güncel Kalın

Android için Viber, en son özelliklerle sürekli güncelleniyor ve iyileştirmeler. Sezgisel arayüzü ile kolayca kalabilirsiniz. en son özellikler ve iyileştirmelerle güncel. İkisinden biri Bağlantıda kalmanın bir yolunu mu arıyorsunuz veya en son gelişmelere mi ihtiyacınız var? özellikler, Android için Viber mükemmel bir seçimdir.

Sonuç

Android için Viber, bağlantıda kalmanın mükemmel bir yoludur arkadaşlar, aile ve iş arkadaşları. Sezgisel arayüzü ile, Viber, mesaj göndermeyi, arama yapmayı ve fotoğraf paylaşmayı kolaylaştırır ve herkesle, her yerde videolar. bir yol mu arıyorsun Sevdiklerinizle iletişimde kalmak veya güvenilir bir işletmeye ihtiyaç duymak için iletişim aracı, Android için Viber mükemmel bir seçimdir.
Editör
Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk, Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapar ve Türkçe içerikleri dünya genelindeki kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İşine duyarlı, öğrenmeye hevesli v..