Viber

Viber Mac için Ücretsiz İndir

Viber ile Dünya ile Bağlantı Kurun

4.4/5 (11 Oys)
174 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Viber Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Viber 19.2 Mac için

Viber ile Arkadaşlarınızla ve Ailenizle Anında Bağlanın!

İndirme Boyutu 174 MB
Sürüm 19.2
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Mac
Geliştirici Viber Media, Inc.

Mac için Viber: Kapsamlı Bir Kılavuz

Arkadaşlarınızla bağlantıda kalmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? Aileniz Mac'inizde mi? Mac için Viber mükemmel bir çözümdür. Onunla kullanımı kolay arayüz, arama yapabilir ve alabilir, gönderebilirsiniz mesajları ve hatta kişilerinizle fotoğraf ve video paylaşın. İçinde Bu kapsamlı kılavuzda, nasıl başlayacağınıza bir göz atacağız. Mac'inizde Viber ile nasıl kullanılacağı ve bazı özellikleri bu onu diğer mesajlaşma uygulamalarından farklı kılar.

Mac için Viber nedir?

Mac için Viber, size izin veren ücretsiz bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Mac'inizdeki kişilerinizle bağlantıda kalmak için. mevcut hem Mac OS X hem de Windows için ve Uygulamadan indirilebilir Mağaza veya resmi web sitesi. Viber ile yapabilir ve alabilirsiniz arayın, mesaj gönderin, fotoğraf ve video paylaşın ve hatta oyun oynayın kişilerinizle.

Mac için Viber'e Nasıl Başlanır

Mac için Viber'i kullanmaya başlamak kolaydır. Tek yapman gereken App Store'dan veya resmi web sitesinden uygulamayı indirin ve sonra bir hesap oluşturun. Bir hesap oluşturduktan sonra, şunları yapabilirsiniz: arama yapmak ve almak, mesaj göndermek ve kişilerinizle fotoğraf ve video paylaşın.

Mac için Viber Nasıl Kullanılır

Mac için Viber'i kullanmak kolaydır. Uygulamayı indirdikten ve Hesap oluşturduktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapmak arayın, aramak istediğiniz kişiyi seçin ve ardından "Arama tuşu. Mesaj göndermek için, göndermek istediğiniz kişiyi seçin. mesajını seçin ve ardından mesajınızı metin kutusuna yazın. paylaşmak için fotoğraf veya video, paylaşmak istediğiniz kişiyi seçin ve ardından paylaşmak istediğiniz fotoğrafı veya videoyu seçin.

Mac için Viber'in Özellikleri

Mac için Viber, onu öne çıkaran bir dizi özelliğe sahiptir. diğer mesajlaşma uygulamaları. En kullanışlı özelliklerden biri, grup görüşmeleri yapma yeteneği. Viber ile grup görüşmeleri yapabilirsiniz. Aynı anda 40 kişiye kadar. Paylaşmak için Viber'i de kullanabilirsiniz. kişilerinizle konum, ayrıca dosya gönderip alın. Ek olarak, Viber, kullanabileceğiniz bir dizi çıkartma ve GIF sunar. kendinizi ifade etmek için kullanabilirsiniz.

Sonuç

Mac için Viber, arkadaşlarınızla bağlantıda kalmanın harika bir yoludur ve aileniz Mac'inizde. Kullanımı kolay arayüzü ve bir numara ile Kullanışlı özelliklerin yanı sıra, mevcut en iyi mesajlaşma uygulamalarından biridir. Arama yapmak, mesaj göndermek veya fotoğraf paylaşmak ve videolar, Mac için Viber sizi bekliyor.
Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..

Arkadaşlarınla ​​paylaş