Visual Studio 2008

Visual Studio 2008 PC için Ücretsiz İndir

Visual Studio 2008 ile yaratıcılığınızın kilidini açın.

4.6/5 (16 Oys)
748.5 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Visual Studio 2008 Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Visual Studio 2008 Express With SP1 pencereler için

Güçlü uygulamalar oluşturmak için nihai geliştirme ortamı olan Visual Studio 2008 ile yaratıcılığınızın kilidini açın.

İndirme Boyutu 748.5 MB
Sürüm Express With SP1
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Microsoft

Visual Studio 2008 güçlü bir yazılımdır Windows için geliştirme aracı. Geliştiricilere bir Windows için uygulamalar oluşturmak için kapsamlı araçlar seti, web ve mobil cihazlar. Visual Studio 2008 yapmak için tasarlanmıştır tek bir entegre sağlayarak daha hızlı ve daha kolay geliştirme tüm geliştirme görevleri için geliştirme ortamı. bir içerir güçlü kod düzenleyici, hata ayıklama araçları ve bir grafik kullanıcı arayüz (GUI) tasarımcısı.

Visual Studio 2008, yardımcı olacak çok çeşitli özellikler içerir geliştiriciler uygulamaları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturur. bir içerir sözdizimi vurgulamayı destekleyen güçlü kod düzenleyici, kod tamamlama ve kod yeniden düzenleme. Aynı zamanda güçlü bir içerir hatalarını hızlı bir şekilde tanımlamak ve düzeltmek için kullanılabilen hata ayıklayıcı kod. Grafik kullanıcı arabirimi tasarımcısı, oluşturmayı kolaylaştırır Windows uygulamaları için kullanıcı arayüzleri.

Visual Studio 2008 ayrıca, web uygulamaları geliştirmek. Bir web sunucusu, bir web içerir uygulama çerçevesi ve bir web tarayıcı kontrolü. Ayrıca içerir desteği de dahil olmak üzere mobil uygulama geliştirme desteği Windows Mobile ve Windows Phone. Ayrıca aşağıdakiler için destek içerir: desteği de dahil olmak üzere bulut için uygulamalar geliştirme Windows Azure.

Visual Studio 2008, güçlü ve kapsamlı bir yazılımdır Windows için geliştirme aracı. Geliştiricilere bir Windows için uygulamalar oluşturmak için kapsamlı araçlar seti, web ve mobil cihazlar. Güçlü bir kod düzenleyici içerir, hata ayıklama araçları ve bir grafik kullanıcı arayüzü tasarımcısı da web uygulamaları geliştirmek için geniş bir araç yelpazesi olarak, mobil uygulamalar ve bulut uygulamaları.

Editör
Emre Aydın

 Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapan Emre Aydın, Türkiye'nin dört bir yanından gelen çeşitli kaynakları çevirerek küresel kullanıcılar için erişilebilir kılar. Dil v..