Visual Studio 2012

Visual Studio 2012 Windows için Ücretsiz İndirin

Visual Studio 2012 ile yaratıcılığınızın kilidini açın.

4.4/5 (7 Oys)
955 KB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
Visual Studio 2012 Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Visual Studio 2012 Ultimate pencereler için

Visual Studio 2012: Yaratıcılığınızı Açığa Çıkarın ve Fikirlerinizi Hayata Geçirin!

İndirme Boyutu 955 KB
Sürüm Ultimate
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Microsoft

Visual Studio 2012, güçlü ve kapsamlı bir yazılımdır Windows için geliştirme aracı. Kapsamlı bir dizi sağlar uygulamalar oluşturmak, hata ayıklamak ve dağıtmak için araçlar Windows, web ve bulut. Geniş bir yelpazeyi içerir tümleşik geliştirme ortamı (IDE) gibi özellikler, kod düzenleyici, hata ayıklayıcı ve kaynak kod kontrol sistemi. aynı zamanda C#, Visual Basic ve dahil olmak üzere çeşitli dilleri destekler. F#.

Visual Studio 2012'deki IDE, uygulamalar oluşturun ve hata ayıklayın. gibi çeşitli araçlar içerir. Doğru olanı hızlı ve kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olan IntelliSense olarak kod. Ayrıca sözdizimi sağlayan bir kod düzenleyici içerir. vurgulama ve kod tamamlama. Hata ayıklayıcı, bulmanıza yardımcı olur ve kodunuzdaki hataları düzeltin. Ve kaynak kodu kontrol sistemi yardımcı olur kodunuzdaki değişiklikleri takip edersiniz.

Visual Studio 2012 ayrıca bir dizi başka özellik içerir, yerleşik bir web sunucusu, birim test çerçevesi ve grafik kullanıcı arabirimi (GUI) tasarımcısı. Ayrıca bir sayı içerir SQL gibi veritabanlarını oluşturmak ve yönetmek için araçlar Sunucu Veri Araçları. Ve oluşturmak için bir dizi araç içerir. ve ASP.NET ve Silverlight gibi web uygulamalarını yönetme.

Visual Studio 2012, güçlü ve kapsamlı bir yazılımdır Windows için geliştirme aracı. Kapsamlı bir dizi sağlar uygulamalar oluşturmak, hata ayıklamak ve dağıtmak için araçlar Windows, web ve bulut. Geniş özellik yelpazesi ile, her düzeyde deneyime sahip geliştiriciler için ideal bir araçtır.

Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.