Visual Studio Code

Visual Studio Code Windows PC için indirin

Visual Studio ile daha akıllı, daha hızlı kodlayın.

4.5/5 (8 Oys)
91.6 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Visual Studio Code Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Visual Studio Code 1.33 pencereler için

Nihai kodlama deneyimi olan Visual Studio Code ile daha akıllı, daha hızlı ve daha kolay kod yazın!

İndirme Boyutu 91.6 MB
Sürüm 1.33
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Microsoft
Diğer Platform

Visual Studio Code, aşağıdakiler için güçlü ve çok yönlü bir yazılımdır: Geliştiricilerin uygulamalar oluşturmasını ve hatalarını ayıklamasını sağlayan Windows hızlıca ve kolayca. Hafif, açık kaynaklı bir kod editörüdür. hızlı, güvenilir ve verimli geliştirme ortamı. Visual Studio Kodu paketlenmiştir tüm geliştiriciler için ideal bir seçim haline getiren özelliklerle yeni başlayanlardan profesyonellere kadar seviyeler.

Yazılım, söz dizimi de dahil olmak üzere çok çeşitli özellikler sunar vurgulama, otomatik tamamlama, hata ayıklama ve entegre Git Destek. Ayrıca entegre bir terminal içerir ve geliştiriciler, komutları ve betikleri hızlı ve kolay bir şekilde yürütmek için. Visual Studio Code ayrıca tümleşik bir hata ayıklayıcı içerir. geliştiriciler, kodlarındaki hataları hızlı bir şekilde belirleyip düzeltebilirler.

Visual Studio Code ayrıca sezgisel bir kullanıcı arabirimi sunar. gezinmeyi ve kullanmayı kolaylaştırır. Ayrıca geniş bir yelpazeyi içerir geliştiricilerin geliştirmelerini özelleştirmelerine olanak tanıyan uzantılar ihtiyaçlarına uygun bir ortam. Yazılım ayrıca bir C#, JavaScript, HTML ve Python.

Visual Studio Code, geliştiriciler için mükemmel bir seçimdir. güçlü ve çok yönlü bir geliştirme ortamı için. Paketlendi tüm geliştiriciler için ideal bir seçim haline getiren özelliklerle seviyeler, yeni başlayanlardan profesyonellere. Sezgisel kullanıcı ile arayüz, entegre hata ayıklayıcı ve çok çeşitli uzantılar, Visual Studio Code, ihtiyaç duyan geliştiriciler için mükemmel bir seçimdir. hızlı, güvenilir ve verimli geliştirme ortamı.

Editör
Elif Doğan

Elif Doğan, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak hizmet verirken, disiplinli ve düşünceli çalışma tarzıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcılara sunar. Dil ve kültür konularında derin bilgiy..