Vocaloid

Vocaloid PC için Ücretsiz İndir

Hayal Gücünün Ötesinde Bir Ses

4.3/5 (10 Oys)
1.1 GB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
Vocaloid Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Vocaloid 5.6 pencereler için

Müziğin gücünü Vocaloid ile keşfedin - harika vokal performansları yaratmak için en iyi şarkı sentezleyici!

İndirme Boyutu 1.1 GB
Sürüm 5.6
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Yamaha Corporation
Gereksinimler
• Windows 7/8/10 (32/64 bit)
• Intel Core i3 or higher
• 4GB RAM
• 10GB free hard disk space
• USB port
• Internet connection

Vocaloid, Windows kullanıcıları için güçlü bir yazılım uygulamasıdır. Kullanıcıların kendi seslerini oluşturmalarını sağlayan bir ses sentezleme programıdır. kendi orijinal müziği ve vokal parçaları. Yazılım, benzersiz bir Gerçekçi sesli vokaller oluşturmak için vokal sentez motoru çeşitli müzik türlerinde kullanılabilir. için harika bir araçtır video oyunları, filmler ve diğer multimedya için müzik oluşturma projeler.

Vocaloid, güçlü ve kullanımı kolay bir yazılım uygulamasıdır. BT oluşturmayı ve düzenlemeyi kolaylaştıran basit bir kullanıcı arabirimine sahiptir vokal izler. Yazılım ayrıca önceden hazırlanmış bir kitaplık içerir. benzersiz ve ilginç oluşturmak için kullanılabilecek vokal örnekleri vokal izler. Ek olarak, kullanıcılar ses parçalarını özelleştirebilir vokallerin perdesini, temposunu ve tonunu ayarlayarak.

Vocaloid ayrıca çeşitli efektler ve araçlar içerir. vokallerin sesini daha da özelleştirmek için kullanılabilir. Bu etkiler yankı, gecikme, koro ve daha fazlasını içerir. Ek olarak, kullanıcılar şunları yapabilir: yazılımı ses armonileri oluşturmak ve vokal efektler eklemek için kullanın onların izleri. Yazılım ayrıca çeşitli vokal örnekleri içerir. benzersiz ve ilginç vokal parçaları oluşturmak için kullanılabilir.

Vocaloid, benzersiz ve gerçekçi içerikler oluşturmak için harika bir araçtır sesli vokaller Güçlü ve kullanımı kolay bir yazılımdır. video oyunları için müzik oluşturmak için mükemmel bir uygulama, filmler ve diğer multimedya projeleri. Hazır kütüphanesi ile vokal örnekleri ve çeşitli efektleri ve araçları, Vocaloid bir kendi orijinal müziğini yaratmak isteyen herkes için harika bir seçim ve vokal parçaları.

Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.