Vysor

Vysor Android için APK'yı indirin

Vysor ile cihazınızı zahmetsizce kontrol edin.

4.6/5 (7 Oys)
1.5 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Vysor Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Vysor 4.2 Android için

Vysor ile uzaktan kumandanın gücünü deneyimleyin - cihazınızı her yerden, her zaman kontrol edin!

İndirme Boyutu 1.5 MB
Sürüm 4.2
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici ClockworkMod,LLC
Diğer Platform

Vysor, Android cihazlar için güçlü bir yazılım uygulamasıdır Bu, kullanıcıların Android cihazlarını kendi bilgisayarlarından kontrol etmelerini sağlar. bilgisayar. Geliştiriciler, oyuncular ve herkes için harika bir araçtır. Android cihazlarına bilgisayarlarından erişmek istiyor. İle Vysor, kullanıcılar Android cihazlarını kolayca kontrol edebilir bilgisayar, ekran görüntüsü alma, kısa mesaj gönderme ve oyun oynamak bile.

Vysor'un kullanımı ve kurulumu kolaydır. Her ikisi ile uyumludur Windows ve Mac bilgisayarlar ve ücretsiz olarak indirilebilir Google Play Store'dan. Kurulduktan sonra, kullanıcılar kendi Android cihazını USB aracılığıyla bilgisayarlarına bağlayın ve ardından Vysor'u başlatın uygulama. Oradan, kullanıcılar Android cihazlarını bilgisayarlarından kontrol edebilirler. bilgisayar, ekran görüntüsü alma, kısa mesaj gönderme ve oyun oynamak bile.

Vysor, aşağıdakiler gibi bir dizi gelişmiş özellik de sunar: Android cihazın ekranını bilgisayara yansıtma özelliği, kullanıcıların Android cihazlarını şuradan görüntülemelerine ve bunlarla etkileşimde bulunmalarına olanak tanır: onların bilgisayarı. Ayrıca bir dizi özelleştirme seçeneği sunar, çözünürlüğü, kare hızını ve diğer özellikleri ayarlama yeteneği gibi ayarlar.

Vysor, geliştiriciler, oyuncular ve Android cihazlarına bilgisayarlarından erişmek istiyor. Bu kullanımı ve kurulumu kolaydır ve bir dizi gelişmiş özellik sunar ve özelleştirme seçenekleri. Vysor ile kullanıcılar kolayca kontrol edebilir almak da dahil olmak üzere bilgisayarlarından Android cihazlarını ekran görüntüleri, kısa mesaj gönderme ve hatta oyun oynama.

Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..