WeChat

WeChat Mac için Ücretsiz İndirin

WeChat'te arkadaşlarınızla bağlantı kurun!

4.5/5 (13 Oys)
135.6 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
WeChat Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek WeChat 3.5 Mac için

Dünyanın önde gelen sosyal mesajlaşma uygulaması WeChat'te arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantıda kalın!

İndirme Boyutu 135.6 MB
Sürüm 3.5
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Mac
Geliştirici Tencent Inc.
Gereksinimler
• Mac OS X 10.9 or later
• Intel Core 2 Duo processor
• 2GB RAM
• 500MB of available storage

WeChat, popüler bir mesajlaşma ve sosyal medya uygulamasıdır. Çin'de ortaya çıktı. Aylık 1,2 milyardan fazla aktif kullanıcısı var, onu dünyanın en yaygın kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri yapıyor. WeChat öncelikle bir mobil uygulama olsa da, bir masaüstü uygulaması da vardır. Mac kullanıcıları için mevcut sürüm. Bu kılavuzda, odaklanacağız WeChat'in Mac versiyonu.

Mac için WeChat'e Başlarken

WeChat'i Mac'inizde kullanmak için önce indirmeniz ve uygulamayı resmi WeChat web sitesinden yükleyin. sahip olduktan sonra uygulamayı yüklediyseniz, WeChat hesabınızda oturum açmanız gerekecek veya zaten bir hesabınız yoksa yeni bir tane oluşturun.

Arayüz ve Gezinme

Mac için WeChat'in arayüzü basit ve kullanıcı dostudur. bu uygulamanın ana penceresi, kişilerinizi ve konuşmalarınızı görüntüler. Sohbetler arasında üzerlerine tıklayarak kolayca geçiş yapabilirsiniz. kenar çubuğu. Pencerenin üst kısmındaki arama çubuğu şunları yapmanızı sağlar: kişileri veya mesajları arayın.

Mesajlaşma

Mac için WeChat'te mesajlaşma, Mac'te mesajlaşmaya benzer. mobil uygulama. Metin mesajları, sesli mesajlar, resimler, videoları ve dosyaları kişilerinize ekleyin. Mac için WeChat'i de kullanabilirsiniz sesli ve görüntülü arama yapmak için.

Gelişmiş Özellikler

Mac için WeChat, sunmadığı birçok gelişmiş özellik sunar. mobil uygulamada mevcuttur. Bu özelliklerden biri yetenektir. WeChat Web'i kullanmak için. WeChat Web, Mac'inizde WeChat kullanmanıza izin verir uygulamayı yüklemek zorunda kalmadan. WeChat Web'i kullanmak için, sadece telefonunuzla bir QR kodu taramanız gerekiyor.

Mac için WeChat'in bir başka gelişmiş özelliği de Uygulamayı bölünmüş ekran modunda. Bu özellik, WeChat'i kullanmanızı sağlar Mac'inizdeki diğer uygulamaların yanı sıra çoklu görev.

İpuçları ve Püf Noktaları

İşte en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları ve püf noktaları Mac için WeChat'in dışında:

  • Zaman kazanmak için klavye kısayollarını kullanın. Mac için WeChat'in birkaç özelliği vardır işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan klavye kısayolları.
  • Bildirimlerinizi özelleştirin. özelleştirebilirsiniz emin olmak için Mac için WeChat'ten aldığınız bildirimler yalnızca önemli iletiler için bildirim alın.
  • Mecbur kalmadan WeChat'e Mac'inizde erişmek için WeChat Web'i kullanın uygulamayı yükleyin.
  • WeChat'i diğer uygulamalarla birlikte kullanmak için bölünmüş ekran modunu kullanın Mac'iniz.

Sonuç

Mac için WeChat, çok yönlü ve kullanıcı dostu bir uygulamadır. Nerede olursanız olun, arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantıda kalmanız için sen. Basit arayüzü, mesajlaşma özellikleri ve gelişmiş özellikler, Mac için WeChat herkes için vazgeçilmez bir araçtır WeChat'i düzenli olarak kullananlar. Mac için WeChat kılavuzu, kullanıcılara değerli bilgiler sunmayı umuyoruz başka yerde bulamayacakları bilgiler. Rehberimiz sunar ipuçları ve püf noktaları ile birlikte her özelliğin ayrıntılı açıklamaları kullanıcıların uygulamadan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için.

Editör
Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk, Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapar ve Türkçe içerikleri dünya genelindeki kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İşine duyarlı, öğrenmeye hevesli v..