WhatsApp Pocket

WhatsApp Pocket Windows PC için indirin

WhatsApp Pocket ile bağlantıda kalın, gelişmelerden haberdar olun.

4.8/5 (11 Oys)
35.8 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
WhatsApp Pocket Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek WhatsApp Pocket 2.9 pencereler için

Cep boyutunda nihai iletişim aracı olan WhatsApp Pocket ile arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantıda kalın!

İndirme Boyutu 35.8 MB
Sürüm 2.9
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Fireebok
Gereksinimler
• Windows 7 or later
• .NET Framework 4.5.2 or later
• 1 GHz processor or faster
• 1 GB RAM
• 40 MB of available hard disk space
Diğer Platform

Windows için WhatsApp Pocket güçlü ve Windows kullanıcıları için kullanımı kolay yazılım uygulaması. Kullanıcılara izin verir WhatsApp sohbet geçmişlerini kolayca yedeklemek, ayıklamak ve kurtarmak için, mesajlar, fotoğraflar, videolar ve ses dosyaları dahil. WhatsApp ile Cep, kullanıcılar WhatsApp verilerini hızlı ve kolay bir şekilde aktarabilir bir cihazdan diğerine veya bir platformdan diğerine.

Yazılımın kullanımı son derece kolaydır, basit ve sezgisel kullanıcı arabirimi. Hiçbir teknik bilgi gerektirmez veya kullanım deneyimi ve dakikalar içinde kurulabilir. sadece birkaçı ile tıklamalar, kullanıcılar WhatsApp verilerini yedekleyebilir ve başka bir cihaz veya platform.

WhatsApp Pocket ayrıca bir dizi gelişmiş özellik sunar; örneğin belirli mesajları arama yeteneği olarak, mesajları şuna göre filtreleyin: gönderen ve iletileri HTML, CSV ve TXT biçimlerine aktarın. aynı zamanda kullanıcıların mesajları aktarmadan önce önizlemesine ve kaynak cihazdaki mesajları silin.

WhatsApp Pocket, ihtiyaç duyan Windows kullanıcıları için harika bir araçtır. WhatsApp verilerini yedekleyin, ayıklayın ve kurtarın. hızlı, kolay kullanmak ve bir dizi güçlü özellik sunar. WhatsApp ile Cep, kullanıcılar WhatsApp verilerini hızlı ve kolay bir şekilde aktarabilir bir cihazdan diğerine veya bir platformdan diğerine.

Editör
Onur Çetin

Onur Çetin, Filepedia.net'te başarılı bir Türkçe çevirmen olarak çalışırken, güçlü dil bilgisi ve kültürel farkındalığıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İ..