Winamp

Winamp Android için Ücretsiz APK İndir

Sizi Harekete Geçirecek Müzik - Winamp

4.6/5 (12 Oys)
7.5 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Winamp Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Winamp 1.4 Android için

Winamp ile Müziği Daha Önce Hiç Olmadığı Gibi Deneyimleyin!

İndirme Boyutu 7.5 MB
Sürüm 1.4
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici NullSoft

Android için Winamp: Sizin İçin En İyi Müzik Çalar akıllı telefon

Android'in için güçlü bir müzik çalar mı arıyorsunuz? cihaz? Android için Winamp mükemmel bir seçimdir. Bu bir için harika bir yol sunan, kullanımı kolay, zengin özelliklere sahip bir müzik çalar. Hareket halindeyken en sevdiğiniz şarkıları dinleyin.

Android için Winamp'ın Özellikleri

Android için Winamp, onu bir müzik severler için harika bir seçim. Sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir bu, en sevdiğiniz şarkıları bulmanızı ve çalmanızı kolaylaştırır. aynı zamanda cihazınızın sesini özelleştirmenizi sağlayan güçlü bir ekolayzere sahiptir. müzik. Ek olarak, çok çeşitli ses formatlarını destekler, MP3, WMA, AAC ve FLAC dahil.

Android için Winamp ile Müzik Koleksiyonunuzu Düzenleyin

Android için Winamp, müziğinizi düzenlemeyi de kolaylaştırır kütüphane. Müziğinizi düzenlemenizi sağlayan bir kitaplık yöneticisi vardır. sanatçı, albüm, tür veya çalma listesine göre. Ayrıca özel oluşturabilirsiniz çalma listeleri ve bunlara her yerden erişin. Ek olarak, destekler bulut depolama, böylece müzik kitaplığınızı her yerde senkronize halde tutabilirsiniz birden fazla cihaz.

Android için Winamp ile Her Yerde Müziğin Keyfini Çıkarın

Android için Winamp, müziğinizi yanınızda taşımayı kolaylaştırır nereye gidersen. yapmanızı sağlayan dahili bir radyo çalara sahiptir. favori istasyonlarınızı dinleyin. Ayrıca akışı destekler servisler, böylece Spotify, Pandora ve diğer popüler hizmetler. Ek olarak, Bluetooth'u destekler ve AirPlay, müziğinizi uyumlu hoparlörlere aktarabilmeniz ve Diğer cihazlar.

Android için Winamp ile Müziğinizden En İyi Şekilde Yararlanın

Android için Winamp, müzik severler için mükemmel bir seçimdir. bir var güçlü ekolayzır, kitaplık yöneticisi ve akış desteği en sevdiğiniz şarkıları dinlemek için harika bir seçim yapın. Gitmek. Sezgisel kullanıcı arayüzü ve geniş özellik yelpazesi ile, Android için Winamp, Android'in için en iyi müzik çalar cihaz.
Editör
Ayşe Şahin

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışan Ayşe Şahin, Türkçe metinleri titizlikle inceleyerek kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çeviriler sağlar. İşini özenle yapan ve başarılı sonuçlar elde et..