Wondershare Filmora

Wondershare Filmora Windows için Ücretsiz İndirin

Filmora ile Yaratıcılığınızı Açığa Çıkarın.

4.4/5 (9 Oys)
1.6 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
Wondershare Filmora Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Wondershare Filmora 11.0 pencereler için

Wondershare Filmora ile Fikirlerinizi Çarpıcı Videolara Dönüştürün. Sezgisel arayüzü, güçlü düzenleme araçları ve geniş efekt yelpazesi ile yaratıcılığınız sınır tanımıyor. Filmora ile videolarınızın öne çıkmasını sağlayın.

İndirme Boyutu 1.6 MB
Sürüm 11.0
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Wondershare

Filmora nedir?

Filmora, Wondershare tarafından geliştirilen bir video düzenleme yazılımıdır. Çin merkezli lider yazılım şirketi. Filmora için tasarlanmıştır Hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller ve geniş bir ürün yelpazesi sunar. yüksek kaliteli videolar oluşturmak için özellikler ve araçlar. Filmora ile, bilgisayarınızdan videoları, ses dosyalarını ve görüntüleri içe aktarabilirsiniz veya diğer aygıtları kullanın ve sezgisel özelliğini kullanarak bunları kolayca düzenleyin arayüz ve sürükle ve bırak işlevi.

Filmora'nın Temel Özellikleri

İşte, Filmora'yı bir video düzenleme için harika bir seçim:

 • Sezgisel arayüz: Filmora'nın arayüzü kullanıcı dostudur ve zaman çizelgesi ve önizleme penceresiyle gezinmesi kolay düzenleme çok kolay.
 • Video ve ses düzenleme: Filmora, her iki videoyu da düzenlemenizi sağlar ve ses dosyalarını kırpmak, bölmek için bir dizi araçla birlikte, klipleri kırpma ve birleştirme.
 • Efektler ve filtreler: Filmora çeşitli efektler sunar ve geçişler, bindirmeler dahil videolarınızı geliştirmek için filtreler, başlıklar ve renk derecelendirme araçları.
 • Metin ve başlıklar: Filmora, metin ve başlıklar eklemenizi sağlar. çeşitli yazı tipleri, renkler ve stiller arasından seçim yapabileceğiniz videolarınız den.
 • Ses düzenleme: Filmora, gürültü gibi ses düzenleme araçları sunar size yardımcı olabilecek kaldırma, ses ekolayzır ve ses karıştırma videolarınızın ses kalitesini iyileştirin.
 • Dışa aktarma ve paylaşma: Filmora, videolarınızı dışa aktarmanıza olanak tanır. MP4, MOV, AVI ve WMV dahil olmak üzere çeşitli formatlar ve paylaşım YouTube, Vimeo gibi sosyal medya platformlarında ve Facebook.

Filmora Nasıl Kullanılır

Bir video oluşturmak için Filmora'yı kullanmanın temel adımları şunlardır:

 1. Medyanızı içe aktarın: Video, ses eklemek için "İçe Aktar"ı tıklayın dosyaları ve resimleri projenize ekleyin.
 2. Medyanızı düzenleyin: Medyanızı sürükleyip zaman çizelgesine bırakın ve klipleri kırpmak, bölmek, kırpmak ve birleştirmek için düzenleme araçlarını kullanın.
 3. Efektler ve filtreler ekleyin: Efektlere ve filtrelere göz atın kitaplığınıza kaydedin ve görsellerini geliştirmek için bunları kliplerinize uygulayın. itiraz.
 4. Metin ve başlık ekleyin: Metin eklemek için "Metin/Kredi" üzerine tıklayın ve videolarınıza başlıklar ekleyin ve yazı tiplerini, renklerini ve stiller.
 5. Sesi düzenle: Sesi ayarlamak için ses düzenleme araçlarını kullanın, gürültüyü kaldırın ve ses efektleri uygulayın.
 6. Dışa aktarın ve paylaşın: Videonuzu bir dosyaya kaydetmek için "Dışa Aktar"ı tıklayın. istediğiniz formatta kaydedin ve sosyal medyada veya başka bir yerde paylaşın platformlar.

Sonuç

Filmora, güçlü ve kullanıcı dostu bir video düzenleme yazılımıdır kolaylıkla çarpıcı videolar oluşturmanıza yardımcı olabilir. Onunla sezgisel arayüz, zengin özellikler ve esnek dışa aktarma seçenekleri, Filmora, yaratmak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir. zorlu bir öğrenme eğrisi olmadan profesyonel görünümlü videolar.

Editör
Ayşe Şahin

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışan Ayşe Şahin, Türkçe metinleri titizlikle inceleyerek kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çeviriler sağlar. İşini özenle yapan ve başarılı sonuçlar elde et..