WordPress.com

WordPress.com Windows için Ücretsiz İndirin

Kendi WordPress hikayenizi oluşturun.

4.4/5 (10 Oys)
✔ En sonuncu - Özgür
WordPress.com Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek WordPress.com 7.2 pencereler için

Dünyanın en güçlü web sitesi oluşturucusu olan WordPress.com ile kendi benzersiz çevrimiçi varlığınızı oluşturun.

Sürüm 7.2
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Automattic
Gereksinimler
• Windows 7 or later
• PHP 5.6 or higher
• MySQL 5.6 or higher
• Apache or Nginx web server
• SSL Certificate (optional)

WordPress.com, Windows için size yardımcı olan güçlü bir yazılımdır. güzel web siteleri ve bloglar oluşturun. Bu ücretsiz, açık kaynaklı kolayca oluşturmanıza olanak sağlayan içerik yönetim sistemi (CMS) ve web sitenizi veya blogunuzu yönetin. WordPress.com ile şunları oluşturabilirsiniz: herhangi bir kodlama bilgisi olmadan dakikalar içinde bir web sitesi veya blog. Yapabilirsiniz sitenizi temalar, eklentiler ve widget'larla özelleştirin ve şunları yapabilirsiniz: hatta e-ticaret özellikleri ekleyin.

WordPress.com'un kullanımı kolaydır ve çeşitli özellikler sunar profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için. arasından seçim yapabilirsiniz web sitenizin görünümünü ve verdiği hissi özelleştirmek için yüzlerce tema. İşlevselliğinizi genişletmek için eklentiler de ekleyebilirsiniz. İnternet sitesi. WordPress.com ile kolayca sayfalar, gönderiler oluşturabilirsiniz. ve galerilerin yanı sıra yorumları yönetin ve istatistikleri izleyin. Sen alışveriş gibi e-ticaret özelliklerini de sitenize ekleyebilir. alışveriş sepetleri ve ödeme ağ geçitleri.

WordPress.com ayrıca güvenli bir barındırma ortamı sağlar. günlük yedeklemeler ve güvenlik güncellemeleri. Şunu da kullanabilirsiniz: Ayar dahil olmak üzere web sitenizi yönetmek için WordPress.com kontrol paneli alan adlarını ayarlamak, kullanıcıları yönetmek ve güvenliği ayarlamak. İle WordPress.com ile kolayca profesyonel bir web sitesi veya blog oluşturabilirsiniz minimum çabayla.

WordPress.com, bir WordPress sitesi oluşturmak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir. web sitesi veya blog. Kullanımı kolaydır, güvenlidir ve çeşitli seçenekler sunar. profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak özellikler. İle WordPress.com ile dakikalar içinde bir web sitesi veya blog oluşturabilirsiniz. herhangi bir kodlama bilgisi. İster acemi olun ister deneyimli webmaster, WordPress.com oluşturmak için mükemmel bir seçimdir. web sitesi veya blog.

Editör
Onur Çetin

Onur Çetin, Filepedia.net'te başarılı bir Türkçe çevirmen olarak çalışırken, güçlü dil bilgisi ve kültürel farkındalığıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İ..

Arkadaşlarınla ​​paylaş