WordPress.com

WordPress.com Android için APK'yı indirin

WordPress.com ile kendi hikayenizi oluşturun

4.4/5 (12 Oys)
106 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
WordPress.com Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek WordPress.com 20.0 Android için

Hayallerinizi inşa etmek için nihai platform olan WordPress.com ile kendi dünyanızı yaratın.

İndirme Boyutu 106 MB
Sürüm 20.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Automattic

WordPress.com, Android cihazlar için güçlü bir yazılımdır. web siteleri oluşturmayı ve yönetmeyi kolaylaştırır. Bu ücretsiz, kullanıcıların oluşturmasına ve özelleştirmesine olanak tanıyan açık kaynaklı platform web siteleri kolaylıkla WordPress.com ile kullanıcılar çarpıcı içerikler oluşturabilir çeşitli özelliklere ve seçeneklere sahip web siteleri.

WordPress.com, çok çeşitli özellikler ve araçlar sunar. web siteleri oluşturmayı ve yönetmeyi kolaylaştırır. bir içerir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, güçlü bir tema düzenleyici ve geniş eklenti ve tema seçimi. WordPress.com ile kullanıcılar şunları yapabilir: çeşitli özelliklere sahip güzel web siteleri oluşturun ve seçenekler.

WordPress.com ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli barındırma seçenekleri sunar: paylaşılan barındırma, yönetilen barındırma ve VPS barındırma. Ayrıca sağlar SSL sertifikaları da dahil olmak üzere çok çeşitli güvenlik özellikleri, kötü amaçlı yazılım taraması ve iki faktörlü kimlik doğrulama.

WordPress.com, kullanımı kolay bir platformdur ve web siteleri oluşturun ve yönetin. Güçlü ve çok yönlü bir platformdur. çok çeşitli özellikler ve araçlar sunar. WordPress.com ile, kullanıcılar, çeşitli özelliklere sahip çarpıcı web siteleri oluşturabilir ve seçenekler.

Editör
Selin Demir

Filepedia.net'te uzman Türkçe çevirmen olarak çalışan Selin Demir, Türkçe içerikleri doğru ve güncel tutarak dünya genelindeki kullanıcıların anlayışını geliştirmeye yardımcı olur. Kendini sürekli gel..

Arkadaşlarınla ​​paylaş