Your Uninstaller!

Your Uninstaller! Windows için Ücretsiz İndirin

Kolaylıkla kaldırın, geride iz bırakmayın

4.4/5 (10 Oys)
6.5 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
Your Uninstaller! Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Your Uninstaller! 7.5 pencereler için

İnatçı yazılımlara elveda deyin. Kaldırıcınız! her izi kaldırır, yer açar ve performansı artırır. PC'niz için nihai kaldırıcı

İndirme Boyutu 6.5 MB
Sürüm 7.5
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici URSoft
Gereksinimler
• Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
• 32-bit or 64-bit
• At least 10MB of free disk space

Kaldırıcımız, yardımcı olan güçlü bir yazılım kaldırıcıdır. istenmeyen programları sisteminizden kaldırırsınız, geride hiçbir şey bırakmazsınız. izler. Kolayca kurulabilen kullanıcı dostu bir yazılımdır. ve herkes tarafından kullanılır. Yazılım, sisteminizi taramak için tasarlanmıştır istenmeyen programları, dosyaları ve kayıt defteri girdilerini kaldırın ve bunları kaldırın tamamen.

'Kaldırma Aracımızın' Özellikleri

Kaldırmayı Tamamla

Kaldırma Aracımız, tüm dosyaları, klasörleri ve bir programla ilişkili kayıt defteri girdileri. Hayır olmasını sağlar izler geride bırakılarak değerli disk alanı boşaltılır.

Zorla Kaldırma

Bazen, yüklenemeyen bir programla karşılaşabilirsiniz. geleneksel yöntemlerle kaldırıldı. Kaldırıcımızın bir en çok kaldırmanıza yardımcı olabilecek zorunlu kaldırma özelliği inatçı programlar sisteminizden.

Toplu Kaldırma

Kaldırmak istediğiniz birden fazla program varsa, her biri için kaldırma sürecinden geçmek zorunda değilsiniz onlara. Kaldırıcımız, birden fazla program seçmenize ve hepsini birden kaldırın.

Başlangıç ​​Yöneticisi

Kaldırma Aracımız ayrıca, otomatik olarak başlayan programları yönetmeniz için sistem. Programları ihtiyacınıza göre etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz, bu da sisteminizin önyükleme süresini hızlandırmaya yardımcı olabilir.

Dosya Parçalayıcı

Kaldırma Aracımız, size yardımcı olabilecek yerleşik bir dosya öğütücüye sahiptir Artık ihtiyacınız olmayan dosya ve klasörleri güvenli bir şekilde silin. Dosya öğütücü, silinen dosyaların kullanılarak kurtarılamamasını sağlar herhangi bir kurtarma yazılımı.

'Kaldırma Aracımız' neden kullanılmalı?

Kaldırma Aracımızı kullanmanızın birkaç nedeni vardır. istenmeyen yazılımları sisteminizden kaldırın. Her şeyden önce, o geride hiçbir iz kalmamasını sağlayarak değerli diski serbest bırakır uzay. Bu, sisteminizi hızlandırmaya ve iyileştirmeye yardımcı olabilir. verim. İkinci olarak, Kaldırıcımız kullanıcı dostu bir yazılımdır. herkes tarafından kolayca kurulabilir ve kullanılabilir.

Son olarak, zorlama gibi çeşitli yararlı özelliklerle birlikte gelir kaldırma, toplu kaldırma, başlangıç ​​yöneticisi ve dosya öğütücü, yazılımın kaldırılması için eksiksiz bir pakettir.

Sonuç

Güçlü ve kullanıcı dostu bir yazılım arıyorsanız kaldırıcı, Kaldırıcımız sizin için mükemmel bir seçimdir. BT geride hiçbir iz kalmamasını sağlayarak değerli diski serbest bırakır alan ve sisteminizin performansını artırma. gibi özelliklere sahip zorunlu kaldırma, toplu kaldırma, başlangıç ​​yöneticisi ve dosya parçalayıcı, yazılımın kaldırılması için eksiksiz bir pakettir. Bu yüzden, devam edin ve bir deneyin ve istenmeyen programlara elveda deyin sisteminiz.

Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..